Seznamy absolventů školy

Z MediaWiki SPŠ a VOŠ Písek
Přejít na: navigace, hledání
Facebook k 70. výročí
Kde působí absolventi školy?

Absolventi, kteří sponzorují aktivity školy:

Máte-li jako absolvent zájem zařadit se mezi partnery školy napište

Slepička Stanislav


Šimek Tomáš ing.

Veselý David Bc.

Micro-Epsilon

Hýbek Jiří

Hub Tomáš ing.

Penta CZ, s.r.o.

ALVA Strakonice, spol. s r.o.

Microcomp spol. s r.o Milevsko


Kolář Václav

Pravda Vladimír

Ladislav Řeřábek

Vážení, k 70. výročí založení SPŠ a VOŠ Písek škola vydává Almanach a hledá pro realizaci sponzory (nabízí se zde prostor pro reklamu). Také se snažíme nějakým vhodným způsobem zmapovat aktuální pracovní působení absolventů školy. V současné době je v seznamu dole cca 9 600 absolventů školy. Pokud víte KDE KDO PRACUJE prosíme o nápravu dotazníkem vpravo. Jednou by zde mohla vzniknou mapa (pokud by o ni byl zájem), podobně jako je mapa odborné praxe žáků školy, z které je patrno KDO KDE JE na PRAXI.

Je jistě možné se zapojit mezi partnery školy v mnoha dalších aktivitách (např.: organizace odborné praxe, sponzorství SOČ atd...)

Uvítáme i případné rozšíření této výzvy např. pomocí webu spoluzaci.cz nebo dalších sociálních sítích ...


Zobrazit místo Absolventi SPŠ a VOŠ Písek na větší mapě

nápověda k práci s mapou

Seznamy absolventů SPŠ

ŠKOLNÍ ROK 1942/1943

Třída: 4.V, třídní učitel: Blažek Josef

Biňovec Ladislav, Bláha Jaroslav, Brož František, Čejka Adolf, Čurda Zdeněk, Drška Jaroslav, Erhart Josef, Havlík Josef, Háza Ladislav, Holý Rudolf, Homolka Karel, Hovorka Stanislav, Hynek Václav, Karpianus Milan, Kreuz Jaromír, Krichl Jaroslav, Layrer Karel, Lepschy Ernest, Liška Jan, Malecha Miloslav, Martínek Václav, Nechvátal Rudolf, Nekovář Zdeněk, Nekut Vladimír, Pašek Karel, Rubeš Jiří, Rybák Josef, Schweinghofer Rudolf, Sládek Josef, Soukup Bohumil, Staněk Miroslav, Starý Zdeněk, Svěchota Jan, Svoboda Milouš, Šimánek Václav, Štekl Josef, Štěpánek Jaroslav, Tišler Václav, Trubka Josef, Valeš Jaroslav, Votava Bohuslav, Zbožínek Mirko, Zemene Bohumír.


ŠKOLNÍ ROK 1943/1944

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Veselý Jaromír

Bícha Vratislav, Bild Antonín, Čejka Josef, Čížek Jaroslav, Dohnal Jan, Hacker Otto, Hadrávek Josef, Hájek František, Havel Jaroslav, Horka Vladimír, Hubený Miroslav, Jankovský Vladimír, Janota Josef, Jílek Josef, Jiřík Jaroslav, Klouda Bohumil, Kostka Karel, Košta Jan, Kotil Josef, Kovanda Josef, Kovář Jaroslav, Kudra Josef, Kuss Jan, Kvíčala Jaroslav, Lukeš Jiří, Marek Jaroslav, Mazna Václav, Mergl Bedřich, Míka Antonín, Mondspiegl Vladislav, Moos Alois, Pavelec Karel, Šafránek Alois.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Sartorius František

Barabáš Jiří, Blaschke Stanislav, Gallus Karel, Majer Rudolf, Páv Jarmil, Podubecký Jiří, Pokorný Jan, Řehák Vladimír, Sedláček Miloš, Schaffelhofer Jan, Silmbrod Josef, Slípka František, Slípka Miloslav, Smíšek Zdeněk, Smudek Vladimír, Soukup Jan, Soukup Oldřich, Soukup Václav, Suchan Josef, Sviták Zdeněk, Šícho Miroslav, Šíma František, Štojdl Jan, Šturma Karel, Trčka Zdislav, Tůma František, Turek Oldřich, Uhlíř Stanislav, Vedral Josef, Vlček Miroslav, Vobr Jiří, Voliňský Josef, Vondruš Karel, Vrba Jaroslav, Wolf Miloslav, Zeman Bohumil, Zima Jiří, Žižka Václav.


ŠKOLNÍ ROK 1944/1945

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Šedivý Jan

Bašta Drahomír, Blažek Jaroslav, Boublík Václav, Brož Jaroslav, Brůha František, Dlubal Miloslav, Greill Antonín, Hajný Zdeněk, Hanzal Ferdinand, Henžlíková Alena, Herda Miloslav, Hlaváč Jan, Hocke Zdeněk, Chaloupka František, Jech Oldřich, Jílek Josef, Kadlec Josef, Khodl Bohuslav, Korostenský Miroslav, Kovář František, Kratochvíl Vladimír, Křivánek Bohumil, Křížek Jiří, Kuboušek Stanislav, Kučera Antonín, Lůža Lubomír, Mareš Vladimír, Nebřenský Václav, Novotný Jaroslav, Pašek Karel, Reitinger Václav, Řehoř Josef, Slavík František, Svatoň Vladimír, Szvrcsek Jaroslav, Trávníček Bohuslav, Uhlík Jiří, Vaňásek Jiří, Veverka Miloslav.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Sartorius František

Beránek Jiří, Breda Antonín, Doubek Jan, Fořt Antonín, Horák Jiří, Hrabák Vladimír, Huleš Jiří, Janda Jaroslav, Jankovský Jaroslav, Jíška Karel, Köppl Jaromír, Kopta Miroslav, Koreš Milouš, Kostohryz Jiří, Kronus Jiří, Kudra Jaroslav, Majer Jiří, Manina Jaroslav, Marek Václav, Mls Jaroslav, Novák František, Pěchota Josef, Pěchota Miroslav, Pelikán Eduard, Pertl Jan, Plch Jiří, Rada Miloslav, Suchan Josef, Sviták František, Škopek Rudolf, Štukbauer František, Vlk Václav.


ŠKOLNÍ ROK 1945/1946

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Sartorius František

Bambas Josef, Bláha Vojtěch, Boček Ferdinand, Cífka Karel, Cílek Jaroslav, Čácha Luděk, Čermák Jiří, Čunát Josef, Diviš Vladislav, Duda Oldřich, Dunovský Zdeněk, Flossmann Bohumil, Fürbach Josef, Hajný Miroslav, Hlaváč Jaroslav, Holický Svatopluk, Jána Jiří, Janeba Jaroslav, Jiran Čestmír, Kadlec Gracián, Khodl Karel, Kokeš František, Konopa Ivan, Kozák Antonín, Kožíšek František, Kožner Jaroslav, Kůla Miroslav, Les Václav, Lhotský Miroslav, Lidral Josef, Mikeš Jan, Myška Jiří, Novotný František.

Třída: 4.B, třídní učitel: Vodička Karel

Blažek Miloš, Jelínek František, Miesbauer Karel, Nenadál Stanislav, Opava Milan, Pakosta Milan, Primas Čeněk, Říha Ladislav, Sládek Václav, Slavíček Jaroslav, Slepička Jan, Smrčka Ladislav, Svoboda František, Svoboda Oldřich, Sychrovský Jaromír, Šacherl Jiří, Šalát Ladislav, Šebesta Zdislav, Šimek František, Špiler Karel, Špína František, Štrébl Josef, Švarc Jan, Trča Jaroslav, Trenda Miloslav, Tupý Vladimír, Uhlík Miloslav, Veselý Dalibor, Vlnatý František, Vozábal Karel, Zahradník Jiří, Zasadil Jaroslav, Zimerman Květoslav, Žáček Miroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1946/1947

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Sartorius František

Apeltauer Květoslav, Barcal Jiří, Barcal Miroslav, Bartuška Karel, Blažek Jaroslav, Boubal Jaromír, Brejcha Vlastimil, Dvořák Jan, Faměra Miroslav, Fořt Karel, Hlaváč František, Hlaváč Květoslav, Holý Václav, Hrouda František, Chrdle Robert, Chylík Miroslav, Janků Bořivoj, Jarčevský Pavel, Jedlička Bronislav, Klecán Vladimír, Kocík Jiří, Kopáček Jaroslav, Koula Karel, Kozák Milan, Krejčí Vladimír, Kubíček Miloslav, Lidral Jan, Rada František, Šimek Ladislav, Vašut Ladislav, Žižka Václav.

Třída: 4.B, třídní učitel: Vodička Karel

Bambas Josef, Boček Miroslav, Brožovský Jan, Čulík Jaroslav, Daněk Josef, Dipold Eduard, Doležal Jiří, Dřevo Alois, Freitag Miroslav, Hošna Rudolf, Jordán Jiří, Kazda Karel, Keclík Karel, Korčák František, Koštel Stanislav, Kovanda Karel, Krichl Josef, Kříž Václav, Křížek Vladimír, Kubín Miroslav, Macháček Stanislav, Nezbeda Jaroslav, Novodvorský Jaroslav, Nudera Jaroslav, Pátek Jaroslav, Smrž Ladislav, Sochor Karel, Šimák Otomar, Štefan Bohumil, Švehla Jaroslav, Švingr Jiří.

Třída: 4.C, třídní učitel: Ing. Šedivý Jan

Krčma Josef, Lefan Jiří, Liška Václav, Macner Oldřich, Mareš Jaroslav, Mašek Stanislav, Mašek Vladimír, Myslík Miloslav, Novák Miroslav, Pešek František, Pešek Jaroslav, Petráš Vladislav, Pokorný Rudolf, Princ Zdeněk, Raška Jiří, Remar Karel, Rytíř Karel, Skala Josef, Šimek František, Špína Josef, Špiroch Josef, Talafous Jiří, Trávníček Jaroslav, Trávníček Ladislav, Urban Jindřich, Vaňáč Alois, Vokatý Josef, Zamrzla Jiří, Žák Lubomír, Žejdl Jiří, Žežulka Jaroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1947/1948

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Sartorius František

Babka Stanislav, Benák Bohuslav, Benedikt Jiří, Beran Vlastimil, Beroušek Rudolf, Borovka Josef, Bouzek Václav, Brandejs Václav, Brázda Josef, Ciboch Jan, Cícha Miloslav, Čech Antonín, Černý Josef, Čížek Alois, Edelmann Václav, Fišer Zdeněk, Fritz Vladimír, Hajný Jan, Havelka Josef, Hlinka František, Homola Bohumil, Janoušek Vladimír, Jareš Josef, Jeništa Stanislav, Jokeš Miloslav, Kadlec Jiří, Kazda Josef, Kohoutek Jiří, Kokeš Jaroslav, Kořán Karel, Kořenský František, Kovář František.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Šedivý Jan

Kovář Josef, Kros František, Křivánek Josef, Křvánek Jaromír, Kukrál František, Kuna Stanislav, Kuncipál Karel, Kuneš Josef, Legner Václav, Majer Jiří, Mareš Čestmír, Matoušek Vladimír, Mergl Josef, Mikoláš Viktor, Mládek Jiří, Papež Vladislav, Pavlovec Zdeněk, Pecháček František, Pešek Václav, Pinkas Milan, Průša Richard, Pýcha Zdeněk, Rod Josef, Růžek Rudolf, Říha Ladislav, Seiml Richard, Silovský Karel, Souček Josef, Stuchlý Jaroslav, Sup Milan, Špaček Vladimír, Šulc Jaroslav, Tůma Anatol, Vazač Jan, Vebr Jiří, Vlk Jiří, Volf Milan, Vrba Jan, Záhoř Konstantin, Zelenka Ladislav, Zrůst Josef, Žiška František.


ŠKOLNÍ ROK 1948/1949

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Sartorius František

Antoš Zdeněk, Apfelthaler Rudolf, Barlog Rudolf, Blüml František, Bohdal Bohuslav, Dostál Josef, Dostál Zdeněk, Fampule František, Faust Josef, Feyfar Evžen, Harant Miroslav, Hejlík Jindřich, Hlaváč Jiří, Hora Jaroslav, Hucek Miroslav, Hulík František, Hynek Miroslav, Jedlička Stanislav, Jelínek Jaroslav, Klas František, Klouda Jaroslav, Kocmich Jan, Kolář Jan, Kos Václav, Kubec Jiří, Liglbauer Milouš, Malina Miroslav, Martinů Jan, Mařík Jiří, Matějka František, Nutil Jan, Ouředník Jaroslav, Pitra Jiří, Pohořský Radim, Přib Josef, Sedlecký Karel, Slepička Stanislav, Šťovíček Jiří, Šutka Jiří, Uher František, Werner František.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Petráš Valentin

Bílý Josef, Bína Josef, Böhm Zdeněk, Čáp Jiří, Doležal Miroslav, Dusil Josef, Dvorský František, Felt Alois, Gráfnetter František, Hanuš Josef, Hejna Stanislav, Hokr František, Chán Václav, Irion Karel, Jirkovský Jindřich, Kadlec Antonín, Kára Jiří, Klíma Václav, Kočka František, Kovář Vlastimil, Kutílek Jiří, Lauterbach Jaroslav, Levý Václav, Líbal Jindřich, Novotný František, Peterka Bohumil, Půrok Jan, Růžička Stanislav, Ryneš Lubomír, Řeřicha Ladislav, Samotný Rudolf, Skopař Josef, Souček Václav, Suk Josef, Šinkora Jaroslav, Škola Vladimír, Trávníček Vítězslav, Vacek František, Vadlejch Blahoslav, Vácha Karel, Váňa Jaroslav, Vaněček Josef, Varaus František, Veselý Jan, Zikmund Miroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1949/1950

Třída: 4.A, třídní učitel: Vodička Karel

Babor Stanislav, Balaš Emil, Bartoš Jan, Blažek Ivan, Boltík Milan, Brejcha Josef, Brod Milan, Bureš František, Dvořák Václav, Hájek Miloslav, Hanzlík Václav, Herza Tomáš, Jára Jiří, Jedlička Josef, Kassis Otto, Kočí Karel, Kovářík Václav, Kripner Jiří, Kubec Jaromír, Kyrián Bohumil, Panoch Josef, Pavlíček Jaroslav, Pazourek Rudolf, Petrů Jan, Podhrázský Ladislav, Prokop Karel, Sekyra Jiří, Strašák Zdeněk, Svoboda Miloslav, Šíma Karel, Šindel Josef, Špatný Miroslav, Švejnoha Josef, Tajrych Jiří, Váňa Ladislav, Vaněček Václav, Voldřich František, Vrbský Karel.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Sartorius František

Beneš Zdeněk, Busta Jaroslav, Daněk Josef, Doležal Zdeněk, Hejna Karel, Helmich Otakar, Chára Jaroslav, Kaiser Karel, Kašpar Josef, Keřka Karel, Koblenc Tomáš, Kolář Jaroslav, Kopáček Rudolf, Kopřiva Václav, Kostohryz Václav, Kulíšek Bohumil, Levý Vladimír, Máslo Milan, Matějka Jaroslav, Ouředník Josef, Pleskot Josef, Pokorný Zdeněk, Pták Zdeněk, Říha Leopold, Slavinger Jiří, Strnad Josef, Šefčík Jaroslav, Šimon František, Škopek Jan, Tomášek Karel, Vaclík Václav, Vinopal František, Voráček Rudolf, Vrba Jindřich, Wolf František, Zvára Vladimír.


ŠKOLNÍ ROK 1950/1951

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Sartorius František

Anděl Alois, Aulický Ladislav, Baloun Miloslav, Bílý Josef, Blažek František, Bozděch Pavel, Bradáč Miroslav, Brom Václav, Eliáš Vladimír, Hakl Bohumil, Hanzlík František, Hering Zdeněk, Hofner Zdeněk, Hudec Ilja, Jareš Josef, Kadlec Vratislav, Komrska Jaroslav, Koudelka Jaroslav, Krejčí František, Kubíček Václav, Kuchta Josef, Kuncipál Josef, Lerach Jaroslav, Marýška Vladimír, Matějka Jiří, Motl Václav, Niebauer Josef, Novák Jaroslav, Steinmayer Emilian, Žák Ladislav.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Šedivý Jan

Florian Radoslav, Janovský Zdeněk, Jiřík Věroslav, Paulík Stanislav, Pazderník Stanislav, Pirner František, Podskalský Miroslav, Pokorný František, Pouzar Josef, Půlpytel Zdeněk, Rod Josef, Rybák Jaroslav, Sázavský Ladislav, Skopový Adolf, Sládek Josef, Strubinský František, Svoboda Josef, Svoboda Vlastimil, Ševčík Jiří, Šlajs Josef, Štěpka Václav, Šustr Rudolf, Švehla Antonín, Trojan Josef, Vacek Bohumil, Velek Ota, Vitáček Bedřich, Vítovec Alois, Zeman Jan, Zima Jan, Zouzal Jaroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1951/1952

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Sartorius František

Adam Rudolf, Albrecht Jan, Bauer Vratislav, Bečka Josef, Beran Rudolf, Bezděka Josef, Bílek František, Bláha Jan, Bouška Karel, Čapka Jan, Čarek Miroslav, Černý Jiří, Daňha Stanislav, Dolista Jaroslav, Dostálík Jaroslav, Dráb Václav, Dvořák Jiří, Erben Rudolf, Franěk Milan, Fučík Václav, Habart Jiří, Hauser Josef, Hosnedl Ferdinand, Hrubec Josef, Chorouš Václav, Jambura Josef, Janeček Josef, Kadlec Jiří, Karafiát Josef, Koloušek Ladislav, Konopík Libor, Kurš Vladimír, Skřivan Ladislav.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing.Zeis Jiří

Berný Vladimír, Hamza Josef, Hejduk Josef, Hron Jiří, Kozák Jiří, Krupička František, Kučera Stanislav, Kuželka Bedřich, Linhart František, Lusk Zdeněk, Machart Karel, Maňour Bohuslav, Míka Theodor, Mikula Miloslav, Novotný Jan, Nový Ladislav, Nový Miloslav, Ondřejek Václav, Pálek Vladimír, Pasovský Luděk, Pavlíček Jan, Pečený Václav, Petřík Zdeněk, Preinhelter Karel, Pretschner Jan, Rajmont Zdeněk, Rok František, Sloup Jaromír, Strejček Jan, Svoboda Bořivoj, Šimek Jan, Švec Miroslav, Tomeček Miroslav, Trojan Václav, Uhlíř Lumír, Vopravil Vladimír, Žákovský Jan.


ŠKOLNÍ ROK 1952/1953

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Sartorius František

Apfelthaler Rudolf, Benhák Oldřich, Bláha Karel, Brom Jaroslav, Čáň Miloslav, Drnek Jan, Frühauf Josef, Fuks Miloslav, Hejtmánek Josef, Heřman Ladislav, Houdek Josef, Hrneček Ladislav, Hromíř Miloslav, Hrudka František, Chládek Karel, Chylík Jan, Janát Jaroslav, Jelínek Antonín, Jocha Jaroslav, Joza Jan, Klecán Otomar, Kníže Zdeněk, Kolář Luděk, Kotek Antonín, Kotrnoch Josef, Kovář Zdeněk, Králík Jiří, Kubec Miroslav, Kuldásek Jan, Kuthan Jan, Laňka František, Levandovský František, Lipert Vlastimil, Marek Jiří, Motl Stanislav, Mráz Vladislav, Mrázek František, Mužík František, Roubík Jaroslav.

Třída: 4.B, třídní učitel: Vodička Karel

Holý Karel, Kovařík Jaroslav, Nechvátal Václav, Nosek Josef, Novák Karel, Paclík Jaroslav, Pavlík Ladislav, Podlešák Jaroslav, Polanský Václav, Puchr Bohumír, Ruth Karel, Řehoř Miroslav, Samek Ladislav, Schubert Jan, Skočdopole Zdeněk, Sládek Jaroslav, Slavík Rudolf, Staněk Miroslav, Staněk Zdeněk, Stejskal Vladimír, Svoboda Václav, Štěpka Stanislav, Švamberk Jiří, Táborský Karel, Teska Oldřich, Trojáček Bořivoj, Tušl Jan, Václavík Ladislav, Vadlejch Jaromír, Vančura František, Vlnatý Josef, Vodička Vladimír, Voleman Radko, Volf Václav, Wolf Jiří.


ŠKOLNÍ ROK 1953/1954

Třída: 4.A, třídní učitel: Vodička Karel

Baloun František, Bečvář Josef, Bedlivý Josef, Bíchová Marta, Candra Jaroslav, Cinkl František, Frčka Jaroslav, Hálek Vladimír, Hobsák Jan, Houska Josef, Hronek Josef, Hrubý Augustin, Hübner Jan, Chalupa Josef, Charvát Jaroslav, Janeček Zdeněk, Jára Jaroslav, Jelen František, Jiřík Pavel, Kajtman Milan, Kejst Miroslav, Kraupner Zdeněk, Kreuzer Josef, Krištof Oldřich, Kužvart Josef, Lopata Jan, Novák Vladimír, Polánka Zdeněk, Remiáš Josef, Srnka Josef, Straka Josef, Tůmová Marie, Valha Jan.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Jankovský Vladimír

Brož Antonín, Holý Jiří, Chmelař Břetislav, Málek Jiří, Matějka Václav, Michl Alois, Myslivec Miroslav, Novodvorský Miroslav, Pekař Václav, Pinc František, Pouzar Jaroslav, Procházka František, Přibáň Antonín, Radosta Jiří, Rudovský Jaroslav, Rybák Vladimír, Rytíř Jan, Řehka Miroslav, Řezníček Břetislav, Skala Josef, Smola Richard, Stluka Jan, Syrovátka Václav, Šefránek Jiří, Šrámek Karel, Štindl František, Toman Vlastislav, Třeštík Josef, Tůma Jaroslav, Vacek František, Vacek Josef, Vaněček František, Vlk Josef, Záruba Vladimír.


ŠKOLNÍ ROK 1954/1955

Třída: 4.A, třídní učitel: Vodička Karel

Beran Miroslav, Bohuslav Jiří, Cuřín Jaroslav, Čihák Vladimír, Dunovský Jiří, Hach Václav, Hladík Pavel, Jůzek Karel, Kupeček Josef, Lešek Vladimír, Maňhal Josef, Mařík Miroslav, Mařík Stanislav, Mikeš Antonín, Myšák Ladislav, Nouza Jaroslav, Pangl Jaroslav, Procházka Jan, Raffel Lubomír, Simandl Miroslav, Sklenářová Eva, Suda Miloslav, Suchel Jiří, Šimon Emil, Šperlová Jiřina, Švec František, Tarasová Alena, Teska Vladimír, Vacková Stanislava, Václavík Karel, Veselý Vladimír, Vokáčová Zdeňka, Vosobová Ludmila, Zunt František.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Jankovský Vladimír

Blížil Josef, Bureš Alois, Čertík Josef, Doležal Rudolf, Hájek Karel, Hajšo Štefan, Harazím Josef, Kafka Václav, Kolář Jiří, Kořenský Václav, Kozlík František, Mazanec Jiří, Muška Václav, Polata Josef, Pošmourný Jiří, Procházka Václav, Rataj Jiří, Řanda František, Somerauer Josef, Soukup Jan, Strada Jan, Suchan Jan, Šlemenda Josef, Těšínský Andrej, Vachulka Jiří, Vinický Václav, Vojík Miroslav, Vopátek Vlastimil, Wimmer Václav, Zloch Václav, Žejdl Vladimír.

Třída: 4.C, třídní učitel: Ing. Keclík Tomáš

Bárta Jaroslav, Bartyzal Miroslav, Bouda Jaroslav, Brtna František, Buchtele Karel, Buřič Jiří, Čapek Miroslav, Denk Otto, Dvořák Jaroslav, Forejt Jiří, Habart Josef, Hájek Emilian, Hosnedl František, Hrubec Zdeněk, Kaisler Václav, Klíma Josef, Lahoda Jan, Lešák Václav, Linhart Josef, Malý Miroslav, Martínek Jaroslav, Mikeš Viktor, Miksa František, Pečený Alois, Peterka Ladislav, Smola Jan, Strubinský Josef, Šedivý Václav, Šmejkal Pavel, Štěch Josef, Štolba Karel, Tatýrek Václav, Vlášek Vladimír, Žák Jaroslav.

Třída: 4.D, třídní učitel: Ing. Zeis Jiří

Adámek Josef, Báče Jan, Bláha Josef, Blecha František, Čadek Josef, Dlouhý Ivo, Hošek Bohumil, Jánský Ivan, Jarolím Václav, Kára Vladimír, Kytka Zdeněk, Lendvorský Petr, Mach Josef, Mácha Jaroslav, Mallát Roman, Nohejl Václav, Pechoušek František, Pospíšil Eduard, Procházka Jaroslav, Pudil František, Rataj Václav, Řezáč Miroslav, Salvetr Rudolf, Samec Václav, Sekničková Miloslava, Smítka František, Smítka Josef, Staněk Jan, Šprongl Karel, Tejml Josef, Zemanová Anna, Zemen Arnošt.


ŠKOLNÍ ROK 1955/1956

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Keclík Tomáš

Baudyš Jaroslav, Brejcha Karel, Hlaváč Jan, Hoštička Josef, Hübner Karel, Kohlíček Josef, Kotrouš Vojtěch, Krejsa Milan, Kreuzer Karel, Kumst Jiří, Kutiš Václav, Lederbuch Josef, Lexa František, Lukáš Antonín, Malkus Václav, Marel Jiří, Maršík Miroslav, Mráz František, Myslivec František, Němec Jiří, Němec Ladislav, Noska Ladislav, Ponec Eduard, Sladkovský Jiří, Slepička Miloš, Šašek Bohumil, Trávníček Josef, Vlk Jan, Záruba Jiří.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Kumpf Felix

Adamec Josef, Allmer Vilém, Barcal Zdeněk, Bauer Vladislav, Bohuslav Ladislav, Brejcha František, Černík František, Drobný Jaroslav, Eisman Vladimír, Herzig Josef, Hodouš Jiří, Kadlec Josef, Klán Josef, Kohout Miroslav, Král František, Krejčí Rostislav, Maňhal František, Müllerová Alena, Neužil Václav, Paroulková Vlastimila, Poledne Josef, Procházka Milan, Saip Jan, Sládek Miloš, Starý Bohumír, Suda František, Svoboda Josef, Špatný Miroslav, Špičková Jana, Šrámek Václav, Švácha Miroslav, Tuháček Vladimír, Vavruška Tomáš, Vilím František.

Třída: 4.C, třídní učitel: Ing. Budecius František

Beneš Jiří, Beneš Josef, Binhák Jiří, Bogusch Richard, Boukalová Marie, Dejmek Arnošt, Drazdík Josef, Dunovský Jaroslav, Dušková Jana, Grasse Zdeněk, Gregorová Jaroslava, Havelka Jaroslav, Hirsch Vlastimil, Joza Jaroslav, Kolář Jindřich, Krajíc Vlastimír, Kropáček Jiří, Kubeš Jiří, Kučera Josef, Kýček Rudolf, Němečková Zdena, Petřík Miloš, Pivnička Vladimír, Rod Ladislav, Rottenberg Karel, Sova Zdeněk, Staněk Jaromír, Šedivý Václav, Trojan Libor, Vachta Václav, Vaňková Marie, Zajíc Pavel, Zuntová Věra.

Třída: 4.D, třídní učitel: Ing. Zeis Jiří

Čuka Josef, Fořt František, Hájek Jan, Hnízdil Zdeněk, Jelínek Václav, Kadoch Josef, Kára Jan, Kocourek Karel, Krása Karel, Kučera Jindřich, Kukrál Josef, Langmüller Karel, Lojda František, Man Vladimír, Mašek Jaroslav, Myslík Jaromír, Novák Luboš, Pacalt Zdeněk, Pekárek Jan, Předota Josef, Rakovan František, Rataj Miloslav, Sláma Josef, Smrtka Josef, Šafránek Vladimír, Ševčík Jiří, Trobl Stanislav, Trpka Miroslav, Tůma Vladimír, Velek Miroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1956/1957

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Jankovský Vladimír

Bárta Jaroslav, Beneš Václav, Bláha Josef, Duspiva František, Gabriel Miroslav, Holman Ladislav, Kovařík František, Lencová Milada, Mácha Ladislav, Maňáková Růžena, Mandrysz Josef, Mašek František, Pavel Antonín, Pitra František, Posel František, Procházka Václav, Procházka Václav, Pšenička Anatol, Růžička Josef, Soukup Josef, Staňek Bohumil, Střízek František, Sulek Václav, Šebánek Ivan, Šebánek Juraj, Šimek Josef, Špatný Jiří, Šplíchal Vlastimil, Trávníček Josef, Turner Břetislav, Vlnatý Jiří, Vodička František, Zdichynec František.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Budecius František

Babáček Václav, Bartuška Milan, Bělecký Jiří, Benedikt Bohumil, Burghauser Milan, Čedík Josef, Dubová Karolina, Dvořák Aleš, Filip Vladislav, Fleischmann Eduard, Hájek František, Hesoun Milan, Holubec Pavel, Hošek Vlastimil, Jandoš Josef, Kamenický Miroslav, Kaše Miroslav, Kortus Václav, Kostěnec Jan, Kotrbatý Miroslav, Kouba Bartoloměj, Lukáš Miroslav, Martinec Miloslav, Počta Josef, Roučka Karel, Sláma Josef, Souba František, Souček Jan, Strejcová Anna, Šlajs Václav, Tauš Jan, Toman Jan, Tyll Ladislav, Valdman Jiří.

Třída: 4.C, třídní učitel: Káca František

Bolek Ladislav, Bubeníček Karel, Bumbálek Josef, Čapek Václav, Čech Miroslav, Fischer Jan, Habart František, Hadáček Vladislav, Hájíček Jan, Hájíček Josef, Hanták Antonín, Horek Vladislav, Chrstoš Jan, Jvičič Jan, Klas Václav, Kodad Jaroslav, Komárek Stanislav, Krajíc Milan, Král Jaroslav, Kubát Josef, Lis Jan, Novák Karel, Nůsek Jindřich, Ouředník Karel, Pavlíček František, Řehoř Václav, Řepka Vladimír, Soukupová Zdena, Soulek Josef, Škopek Josef, Šťastná Dáša, Štěpánek František, Vácha Ivan, Velek Josef, Vítovec Jiří, Vlček Pavel, Železný Václav.

Třída: 4.D, třídní učitel: Ing. Zeis Jiří

Bártík Václav, Bláha Josef, Brabenec Miroslav, Dlouhý Karel, Eichinger Jiří, Fořt Zdeněk, Kolář Miroslav, Kraus Václav, Krejčí Václav, Kříž František, Lukšovský Karel, Majer Jaroslav, Matheisl Josef, Němeček Jiří, Palla Václav, Profant František, Prokopius Josef, Sedlák Jan, Soldát Jaroslav, Staněk Karel, Suchopár František, Tibitanzl Jiří, Vaněk Jindřich, Vávra Jan, Venclík Stanislav, Vondrášek Jaromír, Všetečka Zdeněk, Zeman Luděk, Zítek Ladislav, Žemlička Jan, Žlábek Jan.


ŠKOLNÍ ROK 1957/1958

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Jankovský Vladimír

Benda Ludvík, Čuková Marie, Dub Bohumil, Homolka Karel, Horejš Miroslav, Jelínek Jan, Kačírek Jan, Kalous Oldřich, Knetl Jiří, Knetl Václav, Kolář Vladimír, Kortus Alois, Kučera Miroslav, Lískovec Zdeněk, Lojík Jiří, Majer Milan, Maňas Miloš, Mareš František, Mostecký Miloš, Novák Vladimír, Pechatý Karel, Pendl František, Prokop Jiří, Rejžková Jiřina, Řeháček Josef, Říha František, Skala Jaroslav, Srnka Jan, Sup Jaroslav, Svoboda František, Tatýrek Jaroslav, Točík František, Valach Jiří, Vašmucius Josef, Voborník Václav.

Třída: 4.B, třídní učitel: Káca František

Babka Jaroslav, Bartoň František, Bečvář Jiří, Beneš Ladislav, Búšovský Justin, Došek Vladimír, Hrych František, Chmelík Ludvík, Janoušek Karel, Jedlička Vladimír, Jelenová Marie, Jungwirth František, Keřka Jaromír, Klímová Anežka, Kopecká Alena, Kostohryz Bohumil, Kříž Václav, Kubeš Jan, Lexa Vlastislav, Málek Josef, Mík Václav, Novák Miroslav, Ouředník František, Pavlík Karel, Pešek Alois, Prášek Petr, Profous Josef, Razesberger Richard, Sladký Jan, Slanec Jiří, Šlesinger Jaroslav, Šmelc Jaromír, Švarc František, Veselý Oldřich, Vlk Josef, Voldřich Josef.

Třída: 4.C, třídní učitel: Ing. Zeis Jiří

Čuta Jan, Diviš Ivan, Dražan Václav, Dura Karel, Dvořák Jiří, Fišer Rudolf, Havelka Václav, Hradský Josef, Chylík Josef, Ježek Miroslav, Jonáš Karel, Kostohryz Eduard, Kovář Jiří, Kovařík Milan, Kreuz Zdeněk, Kučera Karel, Kulíř Jiří, Kyšperský Roman, Lechnýř Václav, Man Jiří, Nohejl Jan, Novák Milan, Pán Oldřich, Pavlíček Václav, Petrán Jan, Potužník Stanislav, Ráža Radomír, Růžička Pavel, Schober Jaroslav, Šafránek Václav, Šortner Josef, Šupitar Václav, Vaněk František, Vítovec Eduard, Weber Karel, Wonka Boris.


ŠKOLNÍ ROK 1958/1959

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Jankovský Vladimír

Anderle Stanislav, Bardoun Stanislav, Bartík Bohumil, Bartík Jan, Bezpalec František, Bubeník Metoděj, Buček Jiří, Bučil Jaromír, Dvořák Jan, Freylach Karel, Haniger František, Hasenöhrl František, Hromek Zdeněk, Keřka Alois, Kolopek Josef, Koubský Stanislav, Kříž František, Kužel Jan, Malát Josef, Mikeš František, Pick Josef, Říha Miloš, Stránský Ladislav, Svoboda Jaroslav, Sýkora Jan, Teryngl František, Toman Josef, Trejla Václav, Tušl Bedřich, Zeman Jiří.

Třída: 4.B, třídní učitel: Káca František

Brandejs Josef, Dragoun Václav, Dvořák František, Elhenický Karel, Fikota Vladislav, Hronek Josef, Janka Petr, Kotalík Pavel, Loukota Václav, Milička Jiří, Milota Josef, Novák Václav, Pácl Benno, Pipek Jaroslav, Plánička Jan, Přástka Jan, Ptáček Josef, Sigmund Radim, Skala Karel, Slanec Jiří, Škaloud Václav, Škorpil Jan, Šupitar Otomar, Toman Otakar, Trnka Jan, Ureš Jiří, Vejvoda Bedřich, Vodička Karel, Vodňanský Jindřich, Vokál Pavel, Vondrák Jaroslav, Žahour Zdeněk, Žák Čestmír.

Třída: 4.C, třídní učitel: Ing. Zeis Jiří

Bárta Josef, Berkovec Karel, Bíba Jaroslav, Brabenec František, Čejková Jaroslava, Deutsch Jan, Gebala Miloš, Gregor Otto, Hampl Ladislav, Hanousek Miroslav, Jarolímek Milan, Ježek Arnošt, Jiran Václav, Kitner František, Kolář Jaroslav, Kropáček František, Lojda Jaroslav, Mařík František, Maříková Anna, Moudrý František, Netušil Josef, Novák Václav, Pavlíčková Věra, Petrášková Dagmar, Strnadová Věra, Sup František, Svoboda Pavel, Špiler Petr, Urban Adolf, Vachuška František, Vavruška Petr, Veselá Marie.

Třída: 4.D, třídní učitel: Ing. Sychrovský Jaromír

Brožek Jiří, Brůžek Josef, Buřič Josef, Čermák Jindřich, Doubrava Jiří, Fiala Vladimír, Forst Václav, Hajný Václav, Houška Emil, Hrdina Eduard, Klíma Jaroslav, Kraus Zdeněk, Macháček Jiří, Motl Josef, Novák Jiří, Novodvorský Jaroslav, Petráš Jaroslav, Říha Jan, Říha Josef, Svoboda František, Švarc Jaroslav, Toman Jiří, Trávníček Jaroslav, Vačlena Josef, Vácha Jaroslav, Vachta Václav, Vojáček Ivan, Vojtíšek Jaroslav, Vokurka Jaroslav, Wudy Josef, Zámečník Alois.


ŠKOLNÍ ROK 1959/1960

Třída: 4.A, třídní učitel: Káca František

Bareš Karel, Beringer Jan, Bervida Bohumil, Bican Josef, Bláha Josef, Blahout Jaroslav, Blažek Stanislav, Bureš Karel, Čáp František, Čejka Josef, Čermín Jan, Doubek Jan, Dunovský František, Dura Petr, Dvořák František, Eliášek Pavel, Faktor Václav, Gerr Werner, Hankovec Josef, Hončík Alexander, Hořejší František, Hospergr Josef, Husa Josef, Jinda Jaroslav, Jordán Ladislav, Keclík Vlastimil, Kejmar Jan, Kernal Vladimír, Kieweg Josef, Kilián Josef, Kolář Jiří, Kortánek Pavel, Kotmel Pavel, Šebele František, Šimeček Eduard, Trojan František, Tříska Karel, Tůma Karel, Ureš Jiří.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Sychrovský Jaromír

Bartůněk Zdeněk, Čutka Jan, Hudrment František, Kopecký Václav, Kotrouš Jiří, Kozák Václav, Krejčí Vladimír, Krejčí Vladimír, Krupauer František, Kučera Bohumír, Kuncl Jan, Mála František, Mára Miroslav, Mašek Jan, Matas František, Matěja František, Medek Jan, Mrázek Jan, Nádeníček Jan, Nádravský Jan, Novotný Vladimír, Palla Adolf, Panuška Václav, Papoušek Vojtěch, Pecivál Ivan, Petráček Josef, Písek Miroslav, Podlešák František, Polanský Miroslav, Prokopius Miroslav, Randák Josef, Raušer Václav, Rejšek Václav, Rubeš Ladislav, Růžička Milan, Středa Adolf, Velek Jiří, Vilánek Jan, Zounek Václav.

Třída: 4.C, třídní učitel: Ing. Zeis Jiří

Akrman František, Baloušek Bohumil, Bláha František, Boháčová Marie, Důchodní František, Hrubá Zdeňka, Jana Ivan, Janečková Růžena, Kolář Václav, Kozel Pavel, Krolivec Václav, Marek Karel, Moudrý Stanislav, Nimburská Hana, Pilát Bohumír, Růžička Jaroslav, Sklenář Josef, Stuchlý Josef, Suchánek Jaroslav, Šamšula Karel, Šebánek Jan, Šimek Jan, Šimek Jiří, Šimek Luděk, Šmrha František, Špiller Petr, Šulc Luděk, Šůma Lubomír, Toufar Pavel, Třeský Rudolf, Uhlíř Jaroslav, Václavík František, Vačkář Jan, Váňová Marie, Vejšický Josef, Vlna Ladislav, Vrba Jindřich, Vyčichl Jaroslav, Žák Josef.


ŠKOLNÍ ROK 1960/1961

Třída: 4.A, třídní učitel: Káca František

Adéc Antonín, Bajer Jan, Barcal František, Baštýř Jindřich, Beran Václav, Boška Josef, Brukner Petr, Burcal Jaroslav, Burda Alois, Capouch Petr, Cikán Vladimír, Čížek Jaroslav, Čížek Roman, Čížkovský Hubert, Dušek Miroslav, Hájek Jiří, Hanus Jiří, Hladík Jiří, Hrabánek Josef, Hruška Vladimír, Jankovský Václav, Januška Jan, Jelínek Miroslav, Jirásek Josef, Kašpárek Jiří, Kašpírek František, Klepsa Miroslav, Kolář Jaromír, Kratochvíl František, Kroupa Jiří, Ševčík František, Vilánek Stanislav, Zeman Karel, Žemlička Josef.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Petráš Valentin

Čapek Bohuslav, Hoda Emanuel, Kostěnec Vladimír, Kovář Bohumil, Kraml Jaroslav, Kraus Karel, Kvěch Josef, Lácha Jaroslav, Lukeš František, Martan Petr, Michálek Jan, Mráz Jaroslav, Novák František, Pech Josef, Petrášek František, Popelka Josef, Požárek Zdeněk, Pravda Jaroslav, Pravda Pavel, Profant Václav, Prokop Karel, Prokopec Zdeněk, Rakovan Jaroslav, Reichl Václav, Ridvan Miroslav, Rozhoň Jan, Říha František, Sádlík Václav, Samec Karel, Samek Radomil, Tipek Alois, Vandrovec František.

Třída: 4.C, třídní učitel: Ing. Keclík Tomáš

Březina Jaroslav, Černíková Vanda, Flek Jiří, Hodoušek Ladislav, Holec Antonín, Holý Jiří, Jakešová Jaromíra, Kolář Václav, Kovandová Eva, Kuhnová Jana, Mikát Jiří, Našinec Josef, Neškodný Milan, Paukner Jaroslav, Pavelková Marcela, Peleška Jindřich, Skala Petr, Stařík František, Strnad Jan, Šindelář Jiří, Šleis Josef, Šochman Josef, Šťastný Milan, Tesař Josef, Týmal Zdeněk, Vacek Jiří, Vačkář Josef, Vaniš Miroslav, Vojtík Jan, Vokroj František, Zajíček Jaroslav, Zeman Karel, Zoubek Miroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1961/1962

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Sychrovský Jaromír

Bláha Eduard, Brůžek Pavel, Buriánek Stanislav, Dupák Emanuel, Dušek Karel, Holakovský František, Holovský Miroslav, Horník Jiří, Hřebíček Josef, Husa Václav, Chmelík Jaromír, Kašpar Jaroslav, Kohout Zdeněk, Kratochvíl Miroslav, Krejsa Josef, Krongeigerová Jitka, Kropáčková Jaroslava, Kubášek Pavel, Kužel Miroslav, Němejc František, Oberfalcer Karel, Pícha Antonín, Popelka Jan, Říha Oldřich, Salát Jaroslav, Salivar Jan, Samec Pavel, Sochor Josef, Šefránek Jaroslav, Šefránek Miroslav, Štědroňský Jiří, Tesař Josef, Vlk Jiří, Vošahlík Karel, Votava Zdeněk, Zájedová Věra, Zuda Jan.

Třída: 4.B, třídní učitel: Káca František

Beneš Stanislav, Beranová Marie, Bláha Pavel, Brabec Lubomír, Březina Miroslav, Březina Zdeněk, Cvrček Jan, Čapek Jan, Čeněk Josef, Červený František, Formánek Petr, Hanus Josef, Hazmuka Karel, Hejpetr Josef, Kašpar Bohuslav, Košík Josef, Koubek František, Krabecová Ludmila, Krupauer Jan, Kumpfová Božena, Laňka Miloslav, Lusk Josef, Musil Jiří, Procházková Marie, Souček Josef, Šebele Václav, Šťastný Milan, Švejnochová Božena, Trávníček Jaroslav, Turek Jaroslav, Veisheipl Karel, Vejvoda František, Veverka Václav, Volf Vladimír, Zemenová Marie.


ŠKOLNÍ ROK 1962/1963

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Petráš Valentin

Bartůněk Jaroslav, Bažata Miroslav, Bican Josef, Brandejs Vladimír, Čuřín Ivan, Doležal Jaroslav, Forejt Vladimír, Harazím Zdeněk, Hlach Vladimír, Horejš Jan, Chylík František, Kinkorová Věra, Kovařík Bohuslav, Kudrlička Vít, Kykal Jiří, Lazecký Josef, Marek Josef, Němec František, Pössl Jiří, Strnad Václav, Šámal Ladislav, Šindelářová Marie, Škop František, Švelch Václav, Talian Josef, Toman Václav, Tousek Jiří, Trhlík Jaromír, Urban Lubomír, Valdman Jaroslav, Viktora Zdeněk, Walter Jaroslav, Záměčník Josef, Žídek Josef.

Třída: 4.B, třídní učitel: Káca František

Barcal Petr, Bartoš Miroslav, Bejček Václav, Čáp František, Čejka Jiří, Černý Václav, Doubek Ladislav, Festrmajer Josef, Hejpetr Jan, Hlaváčová Blanka, Hofman Petr, Chrástek Jan, Kabátník Josef, Koňák Antonín, Kozel Pavel, Křenek Zdeněk, Kunte Jaroslav, Kupec František, Moravcová Irena, Mrskoš Jaroslav, Pešek Václav, Procházka Vladimír, Rauš Josef, Slavíková Alena, Sovová Božena, Starý Jan, Tacheczy Bohuslav, Trávnička Miroslav, Turek Ivan, Velíšek Ivan, Velíšek Josef, Votava Václav.


ŠKOLNÍ ROK 1963/1964

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Keclík Tomáš

Antoš Petr, Hrych Pavel, Hurský Jiří, Kafka František, Karas Zdeněk, Kolář Josef, Kovanda Václav, Krámek Jan, Kučera Jiří, Lacina Bohumil, Lechnýř Zdeněk, Lid Václav, Lukeš Ladislav, Mach Vladimír, Máchal Josef, Maršák Miroslav, Mašek Miroslav, Mráz Pavel, Musel Josef, Novák Josef, Panýrek František, Papeš Karel, Parýzek Miroslav, Pisinger Václav, Samek Vojtěch, Šenkýř Oldřich, Šimůnek Petr, Turek Zdeněk, Urban Lubomír, Vaněk Bohumír, Vávra Jan, Veselý Petr, Viktora Zdeněk, Vokáč Václav, Zloch Jan.

Třída: 4.B, třídní učitel: Káca František

Bauer Otakar, Bílek František, Bojanovský Stanislav, Čáp František, Čapek Jiří, Hackerschmied Milan, Havlíček Jiří, Houser Jan, Hybrant Josef, Kolář Josef, Koňáková Milena, Kopecká Eva, Kozel Pavel, Krumphanzl Petr, Lívanec Karel, Mála Jan, Maršálek Petr, Mašek František, Motrinec Václav, Mrkousouvá Alena, Paukner Luděk, Pletichová Věra, Semrád Jan, Soukup Václav, Srnková Květa, Stárek Václav, Střeleček Zdeněk, Syrovátka František, Šedivá Milada, Šilhan Václav, Václavík Bohumil, Veselý Pavel, Volf Jaroslav, Vošahlíková Jaroslava, Žídek Josef.


ŠKOLNÍ ROK 1964/1965

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Petráš Valentin

Beneš Vladimír, Bernklau Rudolf, Brož Vladimír, Burda Alois, Cichra Pavel, Český Josef, Holec Miloslav, Holeček Václav, Hrdlička Vratislav, Kostka Miroslav, Král Jiří, Krameš Jan, Linhart Václav, Lusk Václav, Mára Václav, Maroušek Václav, Mařík Josef, Minář Miroslav, Mrázek Václav, Patěk Václav, Pavlík Miroslav, Petrželka Kamil, Pixa Václav, Proutkovský Petr, Rádr Jan, Setikovský Ladislav, Šefránek Čestmír, Šrámek Zdeněk, Šrůtek Jan, Urban Václav, Veselý Jan, Vojtík Miloslav, Žák František, Žák Ivan.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Vrba Václav

Balcarová Miluše, Černý Pavel, Fröblich Jiří, Gottfriedová Marie, Hadrián Karel, Holendová Milada, Hylmar Jiří, Jílek Josef, Kalčík Petr, Körner Ivan, Koštel Jaromír, Křepelka Jaroslav, Mošovský Jiří, Mottlová Jana, Mulač Jiří, Nejedlý Václav, Papáčková Helena, Pitra Jiří, Pokorná Zdeňka, Pomije Josef, Rodová Jana, Rutta Vladimír, Říha Jaroslav, Smolík Václav, Svoboda Václav, Šimková Vítězslava, Thorovský Jan, Uher Stanislav, Vachule Petr, Vaněček Jaroslav, Vršek Luděk, Zíková Marta.


ŠKOLNÍ ROK 1965/1966

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Keclík Tomáš

Benedikt Jan, Bočánek Bohumil, Brabenec Stanislav, Dlesk Miroslav, Fišák Jaroslav, Hanzlík Václav, Holenová Ludmila, Javorská Libuše, Jeníček František, Jilečková Jana, Jílek Josef, Košťál Jiří, Kotlín Jan, Krajc Václav, Krupauer Oldřich, Pařízková Marie, Prášek Josef, Růžičková Jana, Sartorius Dan, Slavík Ladislav, Soukup František, Vaniš Jaroslav, Veselá Marta, Volenová Jana, Vondruška Jiří, Welser Miroslav, Záveská Stanislava.

Třída: 4.B, třídní učitel: Ing. Petráš Valentin

Akrmanová Marie, Boháč Jan, Dvořák Jan, Fiala Jiří, Hejnal Jiří, Horník Jaroslav, Hubka Zdeněk, Hulešová Jana, Chudomelková Anna, Jelínek Jiří, Kadlečkova Ludmila, Klíma Josef, Králíčková Marie, Krejčová Ladislava, Kropáček Pavel, Matoušková Zdeňka, Mergl Petr, Merglová Jaroslava, Nejedlý Zdeněk, Radašová Markéta, Řehoř Jaroslav, Soukupová Jitka, Svoboda Vratislav, Šafránek Václav, Ševčíková Ludmila, Šípová Helena, Vosika Václav, Zeman Milan.

Třída: 4.C, třídní učitel: Ing. Vrba Václav

Beneš Bohuslav, Horák Pavel, Hroch Miroslav, Hůla Jan, Joza Vladimír, Kopecký Jiří, Kostka Jan, Kozák Jiří, Král Petr, Kvěch Jan, Louženský Zdeněk, Míka František, Mikulanda Karel, Nechvátal Jaroslav, Pešek Jiří, Plánek Karel, Plánička Milan, Smrt Stanislav, Šimík Antonín, Štér Jaroslav, Trbka Jaroslav, Vacek František, Vejmelka Antonín, Větrovec Václav, Vodička Jiří, Žaba Jiří.


ŠKOLNÍ ROK 1966/1967

Třída: S4.A, třídní učitel: Ing. Petráš Valentin

Carvanová Eva, Debnar Alexandr, Fárová Jarmila, Fialová Ivana, Havlík Jan, Hejl Bohuslav, Hejna Petr, Hovorkova Jana, Kotmelová Anežka, Krejčí Josef, Krejčíř Pavel, Kvasnička Stanislav, Mára Petr, Menclová Milena, Měsíčková Jarmila, Nováček Josef, Novotný Karel, Pirný Pavel, Podlešák Vladimír, Strnadová Božena, Šácha František, Šedivý František, Šíp Jiří, Talián František, Tomečková Magda, Topičová Jaroslava, Vacková Jiřina, Velíšek Petr, Zeman Jan.

Třída: S4.B, třídní učitel: Ing. Keclík Tomáš

Barvínek Miroslav, Bednář Bohumil, Čechmanová Svatava, Driženko Ilja, Hejpetr Milan, Hlaváč Stanislav, Hrdličková Dagmar, Januška Josef, Jaroš Jaroslav, Juričič Karel, Kofroň Zdeněk, Kofroňová Libuše, Kovaříková Jana, Kraml Rudolf, Mandelíková Eva, Motlová Jarmila, Ouředník Jaroslav, Ptáček Jan, Řeháčková Jana, Sláma Jaroslav, Steiniz Jiří, Studnička Pavel, Šarbochová Jana, Šíma Benjamin, Šperer Josef, Švagrová Olga, Turek Antonín, Vamberová Marie, Vranovská Helena, Vydrářová Helena.

Třída: S4.C, třídní učitel: Ing. Vrba Václav

Buman Jiří, Burda Josef, Červenka František, Dovín Josef, Dvořák Jiří, Kališ Ladislav, Kašák Ladislav, Křišťan Jiří, Kříž Jaromír, Kubeš Václav, Kuchta Karel, Marousek Jaroslav, Mařík Josef, Michal Jaroslav, Mikulka Rudolf, Modlík Jan, Mráz Josef, Pešek Bedřich, Pixa Václav, Popelka Václav, Rumler Zdeněk, Sekáč Silvestr, Scheichl Zdeněk, Sova František, Stehlík Josef, Šedivý Jan, Šmíd Stanislav, Truhlář Jaroslav, Volf Jiří.


ŠKOLNÍ ROK 1967/1968

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Urban František

Bečvář Jaroslav, Doule Jiří, Hlinka Jaroslav, Hruška Jiří, Hudec Milan, Husák Bedřich, Jílek Václav, Jiroušek Jaroslav, Khun Jiří, Kolář Ladislav, Koželuh Jaromír, Kudrna Stanislav, Kukrál Josef, Malířský Karel, Michal Karel, Mikota Ladislav, Miler František, Mráz Miroslav, Němec Josef, Pertlíček Miloslav, Princ František, Procházka František, Rotr Josef, Řiháček Zdeněk, Skala Pavel, Štulík Jaroslav, Toman Miroslav, Valešová Milada, Vanžura Milan, Vinzkelhofer Lubomír, Zelenka Josef, Zobal Václav.

Třída: S4a, třídní učitel: Ing. Petráš Valentin

Bartoš Petr, Blecha František, Boreš Luděk, Csajka Stanislav, Dušková Jitka, Florián Jan, Hlavín František, Holek Stanislav, Janoušek Augustin, Jetelinová Milena, Kašparová Hana, Kormunda Stanislav, Kratochvíl Jan, Kubešová Libuše, Kuchta Jaroslav, Lucák Pavel, Lukáš Petr, Marešová Jana, Mašek Jiří, Müller Josef, Neškodný Miroslav, Plas Jaroslav, Pokorný Vladimír, Říhová Marie, Smrčinová Eva, Syrovátková Marie, Šarešová Ludmila, Šašek Jan, Šmídová Eva, Toman Vladimír, Váchová Jaroslava, Zoubek Josef, Zuntová Alena.

Třída: S4b, třídní učitel: Ing. Vrba Václav

Brousilová Jaroslava, Dubovský Miloslav, Fousková Ludmila, Hovora Jan, Hříbal Jiří, Jehlík Jan, Kalný Josef, Kazbundová Zdena, Kendík Vladimír, Klíhová Hana, Kolář Jaroslav, Korecký Josef, Koubcová Ivana, Líbenek Jaroslav, Lopata Josef, Máchová Miloslava, Matas Karel, Nečina Petr, Nejedlý Zdeněk, Rohouš Václav, Schacherl Jaroslav, Souček Rudolf, Sovová Alena, Starý Jaroslav, Ševčíková Zdena, Šípek Jiří, Václavíková Alena, Záhorka Milan, Zborník Jiří.


ŠKOLNÍ ROK 1968/1969

Třída: E4a, třídní učitelka: Dr. Procházková Marie

Blažek Bedřich, Blecha Josef, Carva Karel, Dolejší Jaroslav, Douda Jiří, Drye Karel, Dvořák František, Grunt Miroslav, Hlinková Vladimíra, Houzík Karel, Chaloupek Karel, Chmelík Radko, Janků Karel, Jícha Václav, Kodým Václav, Kolář Jiří, Košatka Miroslav, Krejsa Jan, Krninský Josef, Petrů Václav, Pinla Martin, Pištěk Miloš, Podhradský Josef, Seidl Jiří, Skřivánek Lubomír, Slabý Petr, Šmejkal Miroslav, Táborský Emil, Vacek Jiří, Vondrák Ladislav, Vrábek Václav, Zajíček Pavel.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Polák Miroslav

Babůrek Václav, Bečka Václav, Dolinský Bohdan, Jelínek Bohumil, Kellnerová Helena, Kolář Václav, Koukalová Růžena, Kužel Jan, Linda Václav, Marhánek Václav, Mikulčák Jiří, Nerud Václav, Novák Jaroslav, Novotná Jaroslava, Polanský Václav, Pretl Jaroslav, Procházka Jan, Provázek Jiří, Rys Karel, Sejpka Jan, Schwarz Pavel, Smil Vladimír, Souček Jiří, Šárovec Zdeněk, Širhal Jaroslav, Šmidmayer Jaroslav, Štemberk Pavel, Turinský Jaromír, Vaněk Karel, Vohorský Josef, Vojík Stanislav, Zahrádka Juraj, Zýka Pavel.

Třída: S4a, třídní učitel: Ing. Javůrek Ivan

Albrechtová Jana, Balaš Jaroslav, Biedermanová Jaroslava, Činčerová Libuše, Dusilová Dana, Franců Tomáš, Friedl Jan, Gerbelová Růžena, Hájíček Václav, Holenda Václav, Homrová Zdeňka, Hovorka Josef, Jíra Radomil, Klímová Jiřina, Klouček Jan, Klouda Jiří, Kortán Josef, Kračmar Vladimír, Kubovec Alexandr, Lukeš Miroslav, Müller Zdeněk, Neužil Jiří, Plojhar Václav, Průcha Zdeněk, Rool Vladimír, Šácha Milan.

Třída: S4b, třídní učitel: Veselý František

Bureš Jan, Dědečková Marie, Drdel František, Filipínová Milena, Gabriel Vlastimil, Hrochová Daniela, Chvosta Zdeněk, Jačka Josef, Januška Rostislav, Kolář Jan, Kopřiva Václav, Kořan Ladislav, Kozelková Hana, Kučerová Věra, Laštovka Ivan, Majer Jiří, Roučka Vladimír, Smolová Zdeňka, Suchan Antonín, Suchánek Milan, Šeránková Věra, Škrna Bohuslav, Špelda Jiří, Štědrovský Josef, Šváb František, Zatloukal Jan, Zusko Ivan.


ŠKOLNÍ ROK 1969/1970

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Apolín Jaroslav, Baloun Jaromír, Blahoutová Olga, Burda Pavel, Carva Karel, Čásenský Antonín, Čech Jiří, Čejka Josef, Dvořák Karel, Eis Miroslav, Eremiáš Pavel, Heřmanský Josef, Husa Karel, Chleboun Ivo, Kolář Jaroslav, Korous Zdeněk, Kozáková Alena, Kubeš Josef, Kyrian Jaroslav, Lev Jiří, Motejzík Jiří, Opava Jiří, Pánek Josef, Pavlík Jiří, Pichlík Milan, Princ František, Sezimová Alice, Skalák Zdeněk, Sládek Josef, Šiška Jindřich, Štípek Václav, Teska Václav, Truhlář Jiří, Vaňáčová Dana, Veselý Jiří.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Reindl František

Bendl Jiří, Bláhová Milena, Bláhová-Hájková Anna, Černý František, Havličková Anna, Hembera Pavel, Hlubocký Jan, Jankovská Stanislava, Jedlička Václav, Jodlová Vlastimila, Kašpárek Ivo, Klíma František, Kopřiva Svatopluk, Koukol Jaroslav, Krejcar Jaroslav, Kulík Jiří, Marešová Jaroslava, Michálek Jaroslav, Němečková Dana, Nýdl Vojtěch, Pahovecký Stanislav, Pfeifer Vladimír, Rypáček Miloslav, Sellner Jan, Stehlík Jiří, Svobodová Dobromila, Šimon Jiří, Tomášek Miloslav, Tůma František, Veselá-Hanzalová Růžena, Voldřich Zdeněk, Volf Karel, Vomáčka Václav, Zádrapa Pavel.

Třída: E4c, třídní učitel: Ing. Urban František

Babouček František, Beneda Jan, Broum Jiří, Eichner Petr, Elis Josef, Hromádka Josef, Hybrant Pavel, Chval František, Januška Jiří, Koc Jan, Kovařík Václav, Linder Jaroslav, Marek Josef, Molkup Ladislav, Moravec Jiří, Musil Stanislav, Němec Václav, Pešek Zdeněk, Pleninger Miroslav, Pleticha Karel, Polák Richard, Příhoda Stanislav, Řehka Jaromír, Řeřicha Zdeněk, Samec František, Sochor Vladimír, Soukup Vladimír, Stropek Stanislav, Šetka Jan, Tomášek Vladimír, Valeš Ota, Vojta Stanislav, Vrba Miroslav.

Třída: S4a, třídní učitel: Ing. Sychrovský Jaromír

Bambas Josef, Brejník Otakar, Břicháček František, Ctiborová Jana, Čížek Bohumil, Dostál Josef, Hanusová Věra, Hašek Jiří, Homolka Rostislav, Homolová Marie, Hubka Jiří, Chudeš Jaroslav, Jelínek Miroslav, Jileček Josef, Kabele František, Korecký Václav, Košťál Jiří, Kubíček Miloslav, Linhart Josef, Mach Václav, Máchová Blanka, Müllerová Hana, Novák Jan, Novák Miloš, Novák Václav, Pavlíček Petr, Pěč Petr, Prajzler Lubomír, Rejda František, Roušal Josef, Sladkovský Jiří, Sovová Dagmar, Šedivý Josef, Václavík Vladislav, Válková Hana, Vinická Miloslava, Zelenka Jiří, Zoubek Vlastimil.


ŠKOLNÍ ROK 1970/1971

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Adamec Jaroslav, Bartáková Marie, Benhart František, Bureš Jiří, Burian Zdeněk, Dort Václav, Doule Josef, Eninger Václav, Filip Bohumír, Hajný Josef, Hlavsa Jaroslav, Janečková Květa, Jareš Ivo, Javorský Jan, Kačena Jaroslav, Kadlec Pavel, Komrska Stanislav, Kratochvíl Lubor, Krebs Jaromír, Krejča Jaroslav, Kuncl Svatopluk, Lid Josef, Luksch Karel, Maděra Ladislav, Maránek Josef, Melena Karel, Nový Miroslav, Nový Václav, Pánek Zdeněk, Popel Milan, Prášek Václav, Pravda Milan, Průcha Karel, Randák Pavel, Slepičková Milena, Šašek Jiří, Šíma Milan, Váňa Stanislav, Vašek Josef, Velíšek Václav.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Svoboda Alois

Boček Jiří, Bouše Václav, Bouška Petr, Bulinová Olga, Dovole Petr, Dvořák Jiří, Handšuh Karel, Hrdina Miroslav, Chrastecký Josef, Janeček Pavel, Janouch Karel, Jánský František, Jedličková Hana, Jileček Pavel, Kouba Jan, Kunt František, Mach Josef, Míka Pavel, Nohejl František, Peč Pavel, Petrášek Jindřich, Písařík Petr, Ryjáček Josef, Řehořová Ludmila, Řídký Petr, Sedlický Jaromír, Siblík Jaromír, Sládek Jiří, Šimonka Jiří, Šmejkal Josef, Šochman Miloslav, Štěpka Jan, Tesař Miroslav, Týma Jiří, Vávra Miroslav, Zeman Jindřich, Žlábek František.

Třída: S4a, třídní učitel: Ing. Vrba Václav

Bartoš Pavel, Beneš Jaromír, Blažek Jaroslav, Čečka Vladimír, Hanzl Jiří, Havlín Miroslav, Hlavínová Ludmila, Holenda Karel, Horejšová Zdeňka, Kafka František, Kázecký Zdeněk, Kdolský Václav, Koc Jan, Kolář Jiří, Kolář Jiří, Kostková Ludmila, Krámek Antonín, Krejčí Zdeněk, Križan Vladimír, Kučera Miloslav, Majerová Marta, Martinec Karel, Moučka Jan, Němec Jiří, Novotná Libuše, Pavlová Julie, Petřík Stanislav, Plouhar Josef, Prokop Zdeněk, Řeřicha Jaroslav, Škvor Jiří, Tománek Jiří, Valášková Alena, Velková Milada, Vinopalová Hana, Vlna Jaroslav, Žďánský Jaroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1971/1972

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Bártík Jaromír, Bečvář Bohuslav, Bednář Jan, Bláha Václav, Borovanský Zdeněk, Černohorský Josef, Dlouhý Daniel, Dušek Josef, Hanzálek Jiří, Holman Ivan, Kocourek Miroslav, Kolář Jiří, Kopačka Petr, Kozel Jiří, Král Miroslav, Louženský Vladimír, Matějka Pavel, Nejedlý Roman, Oesterreicher Karel, Palma Jaromír, Perník Václav, Scherling Miloslav, Slavíče Jaroslav, Soukup Jindřich, Soukup Pavel, Svoboda Jiří, Šťáva Miroslav, Šturc Petr, Švarc Zdeněk, Uhlík František, Valenta Petr, Vaniš František, Veselý Jiří, Vinkelhofer Miroslav, Vlasatý Pavel, Vojík František, Vondrka Josef, Voráček František.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Doubek Jiří

Balík Jiří, Boček Václav, Böhm Stanislav, Brož Karel, Důra Karel, Haučur Václav, Háva Zdeněk, Hettner Miroslav, Hodík Jaroslav, Hrdina Václav, Hruška Tomáš, Hubáček Rudolf, Chromý Jaroslav, Ježek Jiří, Kordík Josef, Kováč Jaroslav, Kučera Bohumír, Kulovaný Milan, Lexa Bohumil, Mařík Josef, Matoušek Václav, Neužil Jaroslav, Pecholt Vladimír, Pichlík Miloslav, Pokorný Milan, Rešl Vladislav, Růna Pavel, Rychtář František, Švamberk Jiří, Švejnoch Oto, Toman Miroslav, Veverka Zdeněk, Vlček Miroslav, Vojta František, Vokatá Marcela, Zbudil Jaroslav, Zíka Jiří.

Třída: S4a, třídní učitel: Ing. Sychrovský Jaromír

Beneš Miroslav, Blažek Jaroslav, Hadáček Vladimír, Hesoun Jan, Hlaváč Jiří, Chmela Jan, Jaroš Ladislav, Jelínek Petr, Jílek Jan, Keřlík Jiří, Kirchner Jiří, Koblenc Tomáš, Kouba Jaroslav, Laňka Miroslav, Mužík Pavel, Nemastil Jaromír, Pavel Jan, Pípal Ladislav, Pitipáč Jaroslav, Plíva Jiří, Poláček Josef, Rajtmajer Jiří, Roučka Jiří, Škubal Vladimír, Toncar František, Turek Jaroslav, Valášek Karel, Vodička Eduard, Votruba Zdeněk.

Třída: S4b, třídní učitel: Ing. Vojáček Ivan

Černík František, Dančák Lubomír, Dušek Pavel, Fiala Vladimír, Husa Josef, Choura Miroslav, Chýlová Věra, Kašpárková Olga, Keřlík Vladimír, Korábová Olga, Kortan Jaroslav, Koukal Ludvík, Král Karel, Kuchta Miloslav, Liška Karel, Mareš Jan, Maříková Jarmila, Mrázová Milada, Pavlíček Karel, Polanský Josef, Popelka Josef, Sýkorovská Hana, Šimek Jaroslav, Štěpánová Helena, Trubka Jiří, Zika Václav.


ŠKOLNÍ ROK 1972/1973

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Bartoš Oldřich, Bečvář Vlastimil, Brejl Josef, Broulím Vojtěch, Černý Oldřich, Franěk Jaroslav, Fučík Zdeněk, Fyrbach Luděk, Gala Jan, Hamberger František, Hellebrand Jiří, Horský Jaromír, Hruška Štěpán, Janák Ota, Jeřábek Vladimír, Jůzl Miroslav, Kálal Zdeněk, Konopík Bohumil, Koráb Vojtěch, Kůs Josef, Maleč Jiří, Mužík Jaroslav, Nechanický Milan, Neuman Petr, Palán Josef, Peterka Bohuslav, Picek Stanislav, Prokop Jaromír, Šťovíček Bohumil, Toman Jiří, Váňa Jaroslav, Vaněček Jaroslav, Vohnický Pavel, Vrzák Václav.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Bílý František

Baniarová Vlasta, Beneš Pavel, Čapek Karel, Čech Jaroslav, Čížek Miroslav, Grbač Pavel, Halama Zdeněk, Harlátko Josef, Indra Petr, Jirsa Jiří, Koberna Miroslav, Kocourek Jan, Kolář Pavel, Kotrba Karel, Kouba Jaroslav, Kovaříková Jana, Lhoták Oldřich, Macháček Miroslav, Molík Jaroslav, Nachlinger Ludvík, Neuberg Stanislav, Novák Jaroslav, Novák Jiří, Petrášek Miroslav, Provázek Bohuslav, Sázavský Jaroslav, Sedláček Miloš, Šamalová Alena, Štěpánek Miroslav, Štěrba František, Tischlerová Hana, Tourek Vladimír, Veselka Václav, Vlnová Helena, Vondrů Jaromír, Zasadil Oldřich.

Třída: S4a, třídní učitel: Ing. Mergl Bohumil

Baloun Petr, Bártík Miloslav, Blažek Rudolf, Drábek Pavel, Dubovský Luboš, Dvořák Tomáš, Eybl Jaromír, Filař Jiří, Hájíček Jiří, Husa Josef, Káca Alois, Ketzer Jaroslav, Kofroň Miloš, Kostohryz Petr, Králík Jiří, Krejčíř Ivo, Kylberger Jaroslav, Levý Jiří, Míka Josef, Mikšátko František, Molkup Jiří, Pavel Jan, Popelka Stanislav, Průša Václav, Schánilec Karel, Skaloš Jan, Stehlík Rudolf, Svoboda Václav, Šafránek Josef, Šilhan Vlastimil, Štimák Jan, Vaněček Stanislav, Zborník Jaromír, Ziegelbauer Miroslav.

Třída: S4b, třídní učitelka: Vítovcová Libuše

Beneš Miroslav, Borovička Jaroslav, Cibulka Ladislav, Časta Václav, Čechová Libuše, Fousek Jiří, Hlavín Vladimír, Hodina Jiří, Horejšová Jaroslava, Jílek Václav, Jonák František, Kafková Alena, Kára Ladislav, Kolář František, Křížek Pavel, Kumhera Jaroslav, Plíva Jiří, Ranbal Vladislav, Řeřábek Zdeněk, Říha Radovan, Štěpaník Jaroslav, Štěpánová Irena, Švejnohová Milena, Uhrová Alena, Vacek Bohumil, Váchová Věra, Vaňáčova Naďa, Viták Jaroslav, Zemanová Marie.


ŠKOLNÍ ROK 1973/1974

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Bílý František

Benčík Radovan, Daniel Miroslav, Duspiva Miroslav, Frýd Karel, Hanus Jaroslav, Havlan Josef, Hosman Alois, Houdek Jaroslav, Chmela František, Janík Jiří, Jarath Miroslav, Jirsa Václav, Klíma Stanislav, Kolář Václav, Kopecký Ivan, Koula Rudolf, Kubeš Jan, Kulíř Miloš, Lechnýř Jaroslav, Müller Jiří, Neumann Jiří, Novák Vladimír, Pajer Josef, Pavlásek Jiří, Peterka Rudolf, Pícha Pavel, Podhradský František, Prokopec Karel, Rout Jiří, Špatný Karel, Tuček Josef, Vanáč Miroslav, Vitek Zdeněk, Vlasatý Petr, Vrbský Ladislav.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing: Krejčíř Jan

Bejda Josef, Blažek Jiří, Blažek Zdeněk, Bondra Jan, Černý Miloslav, Drunecký Josef, Hořejší Ladislav, Hrouda Josef, Janů Zdeněk, Jírovec Milan, Kándl Miroslav, Krulová Miluše, Kvěch Václav, Ledvinková Hana, Martínek Václav, Mašát František, Nedorost František, Novák Vladimír, Pauer Jaroslav, Poustevník Stanislav, Roučka Miroslav, Skavský Milan, Svoboda Slavoj, Synek Pavel, Šimeček Pavel, Šimlík Ladislav, Šmíd Milan, Štampach Antonín, Švec Jaroslav, Švík Jan, Tichý Miloš, Vocílka Jan, Zelenka Jiří, Žůček Miroslav.

Třída: S4, třídní učitel: Ing. Sychrovský Jaromír

Barcal František, Bečková Květuše, Bečvář Stanislav, Beneš Jiří, Caldr Karel, Fašungová Eva, Hrouda Josef, Jareš Josef, Jedlička Roman, Jíra Jiří, Jiráček Zdeněk, Kodad Vladimír, Kolář Josef, Kolářík Jiří, Kos Pavel, Kostínek Petr, Kotalík Miroslav, Křepelová Jiřína, Kučera Miroslav, Kučera Vladislav, Kudrlička Miloslav, Linhart Zdeněk, Lukeš František, Macháček Vladislav, Michal Miroslav, Návara Jiří, Novák Pavel, Nůsek Jiří, Pástorová Zuzana, Pelikánová Marie, Peterka Miroslav, Podrázský Luboš, Pšeničný Zdeněk, Šatava Václav, Šperl Karel, Šťastný Zdeněk, Veselá Alena, Zikán Ladislav, Zoch Stanislav.


ŠKOLNÍ ROK 1974/1975

Třída: E4a, Třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Abrahám Vavřinec, Adam Jaroslav, Bláha Luděk, Drozd Antonín, Hájek Miroslav, Hejda Stanislav, Holík Milan, Houska Václav, Hutar Josef, Chmel Ladislav, Jůzl Jaroslav, Klimek Svatopluk, Kohout Vojtěch, Kozelka Jan, Křížová Jaroslava, Kukrál Stanislav, Novák Josef, Palcút Michal, Pečman Karel, Polák František, Sakal Zdeněk, Šafář Jan, Zeman Karel.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Bílý František

Bambas Zdeněk, Bartoš Oldřich, Dlouhý Vladislav, Fiala Jiří, Founě Milan, Havránek Miroslav, Hron Stanislav, Chán Bohumil, Jiroch Jiří, Karvánek František, Kníže Jan, Koňák Josef, Krejčí František, Kropík František, Kukla Václav, Lebeda Václav, Pajer Jiří, Pícha Bohumír, Pítra Václav, Pokorný Pavel, Rybák František, Trsek Miloslav, Urban Pavel, Veber Karel.

Třída: S4a, třídní učitel: Ing. Mergl Bohumil

Bambas Jaroslav, Brož Josef, Cais Vladimír, Dušek Miroslav, Gruber Jaroslav, Hrubant František, Jelínek Jaromír, Kašák Zdeněk, Keřlík Zdeněk, Kolářík František, Kostohryz Bohumil, Kubiš Pavel, Levý Václav, Lid Jiří, Pekař Václav, Pešek Josef, Posekaný Luděk, Pouzar Ladislav, Štětina Vladimír, Študent Bohuslav, Šurík Milan, Velek Miroslav, Vičan Viliam.

Třída: S4b, třídní učitel: Ing.Sychrovský Jaromír

Bína Zdeněk, Brčák Richard, Goldhammer Jiří, Hanzal Jindřich, Hřídel Pavel, Karabina Ivo, Kellner Jaroslav, Koutník František, Kovář Pavel, Kuba Josef, Liška Jan, Lusk Ladislav, Málek Josef, Novotný Jiří, Ondřej František, Průša Miroslav, Strouhal Václav, Szingert Jan, Šacherl Jiří, Veith Josef, Vrba Josef.


ŠKOLNÍ ROK 1975/1976

Třída: E4, třídní učitel: Ing. Cimpa Václav

Bárta Karel, Beneš Jiří, Bůžek Zdeněk, Danihlík Petr, Darmovzal Josef, Falada Jaromír, Farkač Zdeněk, Havlů Karel, Holý Zdeněk, Horváth Emil, Hruška František, Chaloupek Pavel, Jann Jiří, Jánský Josef, Klášterský Jan, Kovařík Milan, Kříž Pavel, Kubička Jiří, Machart Miroslav, Maleninský Josef, Mašek Miloslav, Městka František, Mík Antonín, Písařík Karel, Podroužek Svatobor, Pravda Vladimír, Příhoda Václav, Rod Jiří, Řežáb Ladislav, Soukup Drahomír, Ševčík Jan, Šimák Boris, Šimek Antonín, Šírek Luboš, Tuháček Vladimír, Tupý Pavel, Vláčil Rudolf, Vrážek Stanislav.

Třída: S4, třídní učitel: Ing. Vrba Václav

Čížek Jiří, Dvořák Ladislav, Dvořák Vlastimil, Frank Luboš, Hejna Jiří, Heroutová Lenka, Hlaváček František, Hnídková Blanka, Holovský Jiří, Houdek Josef, Jára Václav, Kaiser Karel, Koblencová Markéta, Kunt Ivan, Kvasnička Miroslav, Lidinská Dagmar, Mácha Miloslav, Marek František, Marek Luděk, Novotný Jaroslav, Nový Miroslav, Nový Stanislav, Obermajer Zdeněk, Peleška Jan, Pokorný František, Poláková Jarmila, Průša Josef, Šika Miroslav, Šindelář Jaroslav, Takáč Karel, Tícha Petr, Uhlíř Jiří, Vejvoda Luboš, Vokatý Jaroslav, Zborník Vladislav.


ŠKOLNÍ ROK 1976/1977

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Bílý František

Bečvář Zdeněk, Bílek Miroslav, Brom Roman, Cais Jiří, Císař Karel, Dubenský Vladimír, Hložek Miloslav, Harvalík Jaroslav, Hořejší Josef, Hynouš Zdeněk, Iterský Josef, Jaroš Jaroslav, Javůrek Jan, Kozelka Jiří, Martínek Bohumil, Mrázek Václav, Nazara Zdeněk, Novák Václav, Novák Zdeněk, Nutel Karel, Pavlásek Stanislav, Pergner Jiří, Pigoš Antonín, Pilný Vladimír, Pokorný Josef, Pražan Josef, Rod František, Semiginovský Boris, Starý Josef, Straka Zdeněk, Šafránek Josef, Šimek Jiří, Vácha Václav, Váňa Vladimír, Vlk Václav, Voběrek Jan, Žák Vladimír.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Bauer Jan, Bláha Bohumil, Cimbala Milan, Čepička Josef, Čermák Jaroslav, Čihák Jiří, Dupal Jiří, Festermajer Jiří, Hejlek Josef, Hovorka Václav, Hynek Jakub, Janovský Jaroslav, Jareš František, Kabát Antonín, Kaplický Karel, Karvánek Jaroslav, Kazda František, Kocar František, Kohoutek Stanislav, Kroupa Miloslav, Kukla Jiří, Majer Antonín, Málek Pavel, Novák Josef, Pilný Karel, Předota Vladislav, Sochor Václav, Španiller Adolf, Šváb Ladislav, Švec Jiří, Tomášek Milan, Vošahlík Hubert, Vrána Bohumil, Zelenka Josef, Zobal Miloslav.

Třída: S4, třídní učitel: Ing. Sychrovský Jaromír

Beck Jaroslav, Bílý Zdeněk, Brčák Milan, Carvan Ladislav, Čanda Václav, Dráb Vladimír, Droppa Jan, Hájek Vladimír, Hašková Jaroslava, Hladík Jindřich, Holý Zdeněk, Jelínek Zbyňek, Kazda Jiří, Klíma Vladislav, Kodad Vladislav, Kopřiva Jaroslav, Kopřiva Václav, Kozák Miloslav, Kroh Jan, Kroh Josef, Kvěch František, Loucký Milan, Mácha Bedřich, Mezera Čestmír, Moroz Vladimír, Novák Pavel, Pinc Václav, Rambous Milan, Řeháček Jaroslav, Řezáč Karel, Tomanová Věra, Vaňatová Věra, Záloha Jiří.


ŠKOLNÍ ROK 1977/1978

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Brož Václav, Císař František, Cvejn Jan, Dolista Karel, Dubský Jiří, Dunovský Karel, Filipi Jaroslav, Hackl Václav, Havlíček Bořivoj, Hrnčárek Vítězslav, Hrneček Ladislav, Chmelířová Viktorie, Jůzl Luboš, Malafa Lubomír, Marek Bohumil, Necižilová Marie, Němec František, Novotný Jiří, Posavád Pavel, Roubíček Josef, Rybníček Karel, Smrčina Jaroslav, Snášel Josef, Strejček Michal, Šteker Petr, Švejda Miroslav, Tichá Marcela, Tomandl Miloš, Tomšů Miloš, Turek František, Vacek Slavomil, Vondra Václav.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Cimpa Václav

Arnot Ladislav, Bárka Vlastimil, Bednář Luděk, Broukal Vladimír, Brož Josef, Brůha Jiří, Brüchter Tomáš, Burda Vladimír, Eliáš Leoš, Formánek Ladislav, Hanzlík Jan, Hejfal Jan, Hlavnička Jiří, Chám Luděk, Klusoň Luboš, Kočí Josef, Košťál Jiří, Krejčí Miroslav, Krejcha Josef, Kunel Ladislav, Lámíková Dana, Malý Pavel, Mareš Jiří, Mařík Miloslav, Musil Karel, Myslivec Jiří, Peroutka Otakar, Pichler Lubomír, Rajča Pavel, Shusber Jan, Sýkora Jaroslav, Šebek Čeněk.

Třída: S4, třídní učitel: Ing. Vojáček Ivan

Arnican Pavel, Bartoš René, Břicháček Vlastimil, Čížek Jaroslav, Doležal Libor, Fořt Zdeněk, Hynouš Václav, Kačírek Karel, Kafka Zdeněk, Karel Jiří, Kolpeková Pavla, Kostohryz Zdeněk, Koutník Jiří, Kovář Jiří, Kropáček Jan, Kunt Josef, Lhotská Dagmar, Lůzum Ladislav, Málek Jiří, Mareš Jan, Matějka Roman, Mitízka Jaroslav, Nečas Václav, Novotný Josef, Pešek Jindřich, Plzáková Jana, Rajtoral Miloslav, Rambous Milan, Suchan Miroslav, Suchan Zdeněk, Svatoš Roman, Šindelář Jiří, Špejva František, Veis Jiří, Vejvoda Pavel, Zavadil Jiří, Zeman Jaroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1978/1979

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Bečvář Lubomír, Boček Josef, Brejcha Jaroslav, Brom Vladimír, Burda Jiří, Dražan Libor, Fořter Luboš, Hlava Josef, Holub František, Chmelík Petr, Jakubec Karel, Jaroš Miroslav, Keller Petr, Knotek Roman, Kotrbatý Jiří, Kozák Václav, Kupsa Tomáš, Liška Jiří, Lojík Josef, Malec Karel, Mandelíček Stanislav, Mareš Milan, Mazalová Jana, Pavel Jiří, Pazour Vladimír, Peleška Miroslav, Prokop Miloš, Sazma Jaroslav, Smrčka Vladislav, Šedivec Karel, Šimák Jan, Štindl Vladimír, Švec Václav, Vacek Luboš, Vakoč Miloš, Vansa Ladislav, Voda Vlastimil, Vovesný Ivan.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Bílý František

Bělohubý Zdeněk, Benedikt Miloš, Bezděka Josef, Brom Miroslav, Bürger Jan, Cigánek Jan, Cvachovec Pavel, Červenka Emil, Domorázek Stanislav, Dušek Zdeněk, Dvořák Roman, Hora Josef, Chán Václav, Charvát Ladislav, Jakeš Josef, Karnolt Miroslav, Kavka Václav, Kolařík Lubomír, Kostěnec Jan, Koutský Jaroslav, Kratochvíl Bohumil, Krejčová Božena, Kříž Václav, Kubát Jaroslav, Kuchař Miroslav, Kvaltýnová Jiřina, Marek Jaroslav, Marounková Ivana, Moun René, Nepodalová Eva, Nováček Lubomír, Nusl Jaromír, Padrta Antonín, Pěnka Václav, Pilous Luboš, Popelář Ctirad, Suchý Milan, Šácha Jaroslav, Šouka Pavel, Špánek Zdeněk, Tomeš Josef, Tomšů Zdeněk, Valtr Jiří, Veselý Josef.

Třída: S4, třídní učitel: Ing. Horažďovský Josef

Blažková Miroslava, Čapek Vladimír, Dubský Miloš, Hlaváč Petr, Holub Václav, Hora Petr, Houdek Stanislav, Hronek Jiří, Hynouš Miroslav, Jiříček Jiří, Kafka Antonín, Kalina Vladimír, Kolpa Jiří, Korita Václav, Krajc Petr, Krejča Zdeněk, Kubů Ladislav, Kunt Zdeněk, Máchal Vratislav, Müller Lubor, Němec Jiří, Novák Josef, Nováková Miroslava, Panec Zdeněk, Pechuška Josef, Petr Josef, Pinc Zdeněk, Rouša Jan, Rozhoň Jan, Smrčina Stanislav, Sobíšek Josef, Sýkora Radomír, Syrovátka Karel, Šejna Ivo, Štědronský Václav, Zeman Pavel.


ŠKOLNÍ ROK 1979/1980

Třída: E4, třídní učitel: Ing. Cimpa Václav

Couf Antonín, Čížek Pavel, Hájek Zdeněk, Holeček Stanislav, Hořčička Petr, Hořejší Miroslav, Hronková Libuše, Chadim Karel, Kuřátko Miroslav, Louženský Václav, Mikeška Ladislav, Němec Jiří, Novodvorská Miroslava, Novotný Bohumil, Pojsl Miroslav, Průša Josef, Řimnáč Jaroslav, Saida Rudolf, Sajler Vladimír, Skála Pavel, Stejskal Karel, Šefčík Jiří, Štrunc Václav, Vituj Jan, Zeman Jan, Zeman Miroslav, Žatečka Milan, Ženíšek Karel.

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Bílý František

Červenka Emil, Čížek Pavel, Franz Ladislav, Hůla Vladimír, Chalupský Václav, Choc Stanislav, Chum Ivan, Jeníček Petr, Kabelka Jaromír, Koblic Miroslav, Kos Petr, Matějíček Jan, Mendl Vladimír, Ninger Bohumil, Plch Jiří, Robl Jan, Ruda František, Sedláček Pavel, Schwarz Jaroslav, Strnad Pavel, Šarešová Dana, Šimák Jan, Šimeček Jaroslav, Šírek Vladimír, Šklár Radomil, Študentová Ludmila, Vomáčka Jan, Vovesný Milan, Zobal Jiří, Žák Petr.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Andrle Ivo, Bláha Roman, Brabenec Pavel, Cehrán Jiří, Cinkais Roman, Cuchý Jindřich, Čejka Roman, Domorázek Stanislav, Dvořák Roman, Hadač Stanislav, Hlaváč Jaroslav, Houska Miloslav, Hubáček Vladimír, Huspeka Miroslav, Chada Bohuslav, Janeček Jiří, Janouš Václav, Jarošík Pavel, Kaas Václav, Koreš Jiří, Kubeš František, Petřík Miroslav, Sedlecký Jaroslav, Sihelník Rudolf, Souhrada Stanislav, Šimon Zdeněk, Šimonová Marcela, Šrefl Miroslav, Vaculíková Marie, Vávra Jan.


ŠKOLNÍ ROK 1980/1981

Třída: 4.M, třídní učitel: Ing. Šindelář Petr

Báca Stanislav, Barabáš Miroslav, Brčák Pavel, Bureš Roman, Fučík Jan, Havrda Jaroslav, Hesoun Mojmír, Hoštička Václav, Hroneš Zbyněk, Chára Miroslav, Kosík Stanislav, Král Petr, Kurčík Milan, Ludl Vojtěch, Muk Pavel, Neřold Luboš, Novák Miroslav, Novák Václav, Pekárek Libor, Princ Jaroslav, Průdek Milan, Scheinpflug Petr, Slaba Jaroslav, Smola Oldřich, Šikula Oldřich, Šmejkal Petr, Šťastný Josef, Tomšů Dalibor, Vyskočil Marian, Zajíc Pavel.

Třída: 4.Mb, třídní učitel: Ing. Bílý František

Bernát Vít, Cvik Jiří, Černý Vladimír, David Josef, Dvořák Jaroslav, Dvořák Milan, Hájek Stanislav, Hlaváč Jiří, Jiříček Vladimír, Kmoch Jaroslav, Kolář Petr, Koleňák Jaroslav, Komm Vladimír, Kukačka Lubomír, Kuna Petr, Limberger Pavel, Mašek Miroslav, Mrkvička Zdeněk, Pospíšil Milan, Prusík Michal, Rada Vladimír, Reichensdörfer Karel, Riegel Dušan, Sirotek Stanislav, Sokol Vlastimil, Šmíd Jaromír, Švec Josef, Švéda Karel, Trčka Miroslav, Voříšek Josef.

Třída: 4.Mc, třídní učitel: Ing. Cipa Václav

Beneš František, Bergmann Pavel, Bezděka Jindřich, Doležal Jiří, Dvořák Milan, Fikota Josef, Janek Jiří, Jarath Jiří, Jeníček Roman, Karas Václav, Kinkorová Věra, Komárek Karel, Komzák Radislav, Koudelka Vladimír, Křeček Josef, Kubart Miroslav, Matějka Milan, Mezera Zdeněk, Mikunda Jiří, Moravec Zdeněk, Novotný Jan, Opic Jan, Paseková Miroslava, Řezníčková Jitka, Salivar Vladimír, Soldátová Marie, Stráský Jiří, Sufčák Vlastimil, Syrovátka Vladimír, Šimeček Vladislav, Trepka Miloš, Viktora Jaroslav.

Třída: 4.S, třídní učitel: Ing. Molkup Ladislav

Bartůšek Pavel, Beníšek Martin, Bernášek Bohumír, Bína Josef, Blatský Jiří, Brouček Josef, Buchtele Karel, Bumba Jiří, Černý Bronislav, Fritzová Vladimíra, Hanousek Milan, Hronek Josef, Hrůza Jaroslav, Hunal František, Jaksch Václav, Jeníček Jiří, Kasová Dagmar, Kešnerová Miroslava, Kluiber Miloš, Kovář Libor, Krůček František, Mikoláš Stanislav, Mikš Vladimír, Ptáček Miroslav, Ryant Petr, Řeřábek Ladislav, Sebera Josef, Skřivan Vojtěch, Slezák Luděk, Šandera Jaroslav, Švec Zdeněk, Tomek Bohumír, Vančura Karel, Vaňourek Stanislav, Vlček Pavel, Vokáč Petr, Zais Pavel, Zítková Marie.


ŠKOLNÍ ROK 1981/1982

Třída: 4.Ma, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Beneš Milan, Cendelin Pavel, Čanda Václav, Dušek Jan, Filař Miloš, Havlín Radomil, Hellebrandt Jan, Hofhanzl Vít, Hrdina Jan, Hruška Josef, Hudínek Leoš, Kohout Stanislav, Kokeš Jaroslav, Koktan Milan, Kondziolka Milan, Kout Luděk, Kozma Miloš, Lopatka Zdeněk, Majer Zdeněk, Michalec Vladislav, Pazdera Jan, Pejšová Martina, Rosík Petr, Ryneš Vlastimil, Sviták Petr, Svoboda Josef, Škoch Milan, Šmejkal Miroslav, Tomšovic Josef, Trupl Jiří, Uhlík Jiří, Vainar Pavel, Včelák Jaroslav, Vincik Miloš, Vlášek Miroslav, Vondrášek Jiří.

Třída: 4.Mb, třídní učitel: Ing. Horažďovský Josef

Frčka Jiří, Goldfinger Roman, Hák Petr, Hnídoš Petr, Homolka Jiří, Jauker Vilém, Jindra Vojtěch, Kmeť Pavel, Kodýdek Ivan, Kůrka Miloslav, Makovička Milan, Maňhal Jan, Martan Jaroslav, Němečková Dagmar, Ošťádal Radek, Paďourek Pavel, Ploch Karel, Podymák Josef, Prokop Vlastimil, Příhoda Miroslav, Skalský Petr, Slaba Josef, Sobolíková Eliška, Stehlík Josef, Svoboda Zdeněk, Škarda Karel, Škopek Pavel, Štáhl Luděk, Šťastný Jan, Turek Pavel, Vítů Josef, Zelenka Zdeněk.

Třída: 4.S, třídní učitel: Ing. Molkup Ladislav

Beneš Miroslav, Bláha Zdeněk, Bouška Ivan, Candra Jan, Císař Miroslav, Cuřín Ivo, Dragoun Ivo, Dubay Libor, Dubay Roman, Dvořák Josef, Dvořák Radomil, Fiala Jan, Hajný Jaroslav, Houdek Miroslav, Janoušek Milan, Kámen Milan, Kos Ladislav, Kothera Petr, Magyar Ladislav, Machovec Pavel, Malíková Anna, Novák Petr, Novotný Zdeněk, Podojil Vladimír, Pravda Zdeněk, Přívozník František, Půlpytlová Zdeňka, Remiáš František, Růžek Jaroslav, Soukup Jiří, Stankovič Jan, Vosátka Zdeněk.


ŠKOLNÍ ROK 1982/1983

Třída: 4.M, třídní učitel: Ing. Bílý František

Ambrož Jiří, Bauer Pavel, Bednář Jan, Beneš Jaroslav, Brož Daniel, Bršlica Ilja, Burger Michal, Černohous Luboš, Češka Pavel, Daňha Miroslav, Gallistl Jaroslav, Husa Pavel, Chochol Ivan, Janda Stanislav, Kasík Stanislav, Kaska Zohér, Kettner Vladek, Khür Zdeněk, Knotek Jiří, Kolář Miloš, Kozma Miloš, Král Jaroslav, Kudláček Miroslav, Lešák Petr, Libý Jan, Majer Josef, Mládek Jaroslav, Muk Jan, Petřík Jan, Procházka Pavel, Pudil Eduard, Sladký Jiří, Starý Jiří, Vejmělek Petr, Vojta Petr, Vondrka Vladimír.

Třída: 4.S, třídní učitel: Ing. Cimpa Václav

Blahout Miroslav, Codl Jaroslav, Fröhlich Miroslav, Fučík Roman, Hanzal Petr, Hloušek Milan, Chalupský Jiří, Chmel Petr, Jána Miroslav, Javorská Vlastimila, Jindrák Jan, Klimeš Miroslav, Knotek Miroslav, Kočí Stanislav, Konečný Ivan, Kotrch Jindřich, Koubek Josef, Kroneisel Miloslav, Kubička Libor, Macho Karel, Machovec Václav, Mikeška Břetislav, Miškovič Jozef, Mrzena Jiří, Nebehaj Josef, Peneitrová Olga, Posekaný Petr, Pravda Jiří, Průka Václav, Rozhoň Václav, Samek František, Šedivý Ladislav, Tomášek Dalibor, Tomek Pavel, Velek Petr.

Třída: 4.Z, třídní učitel: Ing. Horažďovský Josef

Bárta Lubomír, Batistová Iva, Bečvář Luboš, Benešová Alena, Benešová Marie, Elgr Petr, Fišák Miroslav, Frinta Jaroslav, Gavlasz Václav, Hanuš Pavel, Hejda Milan, Holoubek Jan, Janovský Luboš, Juna Jaroslav, Kněz Vladimír, Kodar Pavel, Kos Roman, Kotek Miroslav, Lopata Vladimír, Mošovský Vladimír, Pěknic Zdeněk, Polodnová Marie, Ptáček Jiří, Rouša Jaroslav, Řehoř František, Sigmund Libor, Slavíček Jiří, Strejc Miroslav, Štrob Jiří, Tvrdoň Jiří, Uhlík Jaroslav, Veselý Jiří, Volavka Jaroslav, Vosika Václav.


ŠKOLNÍ ROK 1983/1984

Třída: 4.M, třídní učitel: Ing. Bílý František

Arnican Ivan, Berger Josef, Bláha Josef, Blažek Luboš, Domin Roman, Drahoš Pavel, Filip Pavel, Hadrava Stanislav, Hesoun Pavel, Chramosta Zdeněk, Chudomel Pavel, Jaroš Vlastimil, Jíra František, Jiránek Ivan, Klíma Jaroslav, Král Luboš, Kratochvíl Roman, Krátoška Miroslav, Kříha Jan, Kubů Zdeněk, Kunt Petr, Kupka Dušan, Macek Vladislav, Nesveda František, Pacola Jan, Řežáb Rostislav, Sova Petr, Šebesta Josef, Špinar Karel, Švec Miroslav, Trojáček Petr, Urban František, Valtová Zdeňka, Vitula Miroslav, Vojtěch Tomáš, Vokatá Alena, Vonášek Miroslav.

Třída: 4.Ma, třídní učitel: Ing. Bubník Vojtěch

Babůrek Jiří, Buchtele Petr, Coufal Vlastimil, Čechtický Milan, Červenka Pavel, Dejmek František, Forst Pavel, Hladký Luboš, Hojdar Karel, Holičková Martina, Hoštička Vladimír, Klavík Petr, Klein Jan, Koucký Miloš, Kovařík Petr, Kulík Miloš, Liška Jaromír, Máca Luboš, Macho Miloslav, Makovec Miloslav, Matyásek Zdeněk, Měřička Pavel, Mráz Luboš, Oulehle Petr, Papež Oldřich, Pech Petr, Podlešák Radek, Pošusta Jiří, Předola Václav, Růžička Jaroslav, Sládek Bohumír, Študentová Jana, Šůna Jaroslav, Tupý Petr, Turek Vladimír, Vondrák Pavel, Vostřáh František, Vykydal Vladimír.

Třída: 4.S, třídní učitel: Ing. Nejedlý Roman

Bártů Miloslav, Brabenec Petr, Císař Jan, Čech František, Čeněk Radomil, Divišová Dana, Faschingbauer Petr, Fical Karel, Havlíček Josef, Hlinák Zdeněk, Hrdlička Pavel, Kloud Jaroslav, Kothánek Jaroslav, Krýcha Pavel, Kučera Roman, Kuna Jan, Michalová Dana, Michl František, Oto Karel, Pekuniak Pavel, Picka Pavel, Pravda Jiří, Rada Stanislav, Řiháček Karel, Smola Jiří, Spirek Karel, Vaňěk Vladimír, Vodička Zdeněk, Zelinka Michal.

Třída: 4.Z, třídní učitel: Ing. Molkup Ladislav

Alexa Jaroslav, Beneš Jiří, Čadek Jaroslav, Čotek Petr, Dušek Lubomír, Flandera Marek, Hašek Petr, Chval Petr, Jalovecký Petr, Kára Martin, Kroupa Petr, Kyselka Jiří, Martan Václav, Martínek Pavel, Moravec Pavel, Morávek Jiří, Navrátil Tomáš, Pavlíš Jaroslav, Pelikán Milan, Světlík Jan, Šafránek Václav, Špirhanzl Vavřinec, Štroblová Jana, Uhlíková Marcela, Urban Radovan, Voříšek Ivo, Zronek Stanislav.


ŠKOLNÍ ROK 1984/1985

Třída: 4.M, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Babůrek Jiří, Bělský Igor, Boček Josef, Boroš Ladislav, Brus Radek, Cabadaj Jan, Daněk Zdeněk, Gruber Petr, Haisová Marie, Heřta František, Houdek Jiří, Hronovský Bohumil, Jinda Libor, Kaštánková Hana, Kohout Petr, Kroupa Pavel, Kulík Miloš, Machart Karel, Malkus Jiří, Mareš Pavel, Mašek Václav, Maun Karel, Mrzena Ladislav, Multuš Rostislav, Novák František, Nový Vlastimír, Ottová Magdaléna, Paseková Hana, Písek Ivan, Poklop Petr, Poklop Vladimír, Roubík Ivan, Ryant Václav, Straka Milan, Střeleček Roman, Sýkora Václav, Šulc Zdeněk, Texler Radek, Žák Milan.

Třída: 4.S, třídní učitel: Ing. Chalupa Josef

Bartoň Petr, Bělehrad Radek, Beránek Milan, Dobrovodský Vladislav, Dvořák Rostislav, Faktor Jan, Fučík Václav, Hezoučký Josef, Holfeld Jaroslav, Hošna Václav, Janda Ladislav, Jarolím Pavel, Javdošňák Jiří, Kerouš Milan, Klavík Jaroslav, Kolář František, Kolář Jan, Kos Libor, Kovář Jiří, Krejčí Robert, Kup Václav, Maroušek Jiří, Maršík Jaroslav, Mikeš Miroslav, Novák Vladimír, Pešl Jiří, Podlaha Jiří, Prokopec Pavel, Rys Jiří, Řezáč Milan, Sedláček Luděk, Slavíček Tomáš, Srarvas Michal, Štraver Roman, Toman Pavel, Totin Miroslav, Veselý Martin.

Třída: 4.Z, třídní učitel: Ing. Molkup Ladislav

Babák Jaroslav, Bartyzal Josef, Bock Oldřich, Boháček Aleš, Cinádr Stanislav, Dobiáš Petr, Drašnar Roman, Dvořáček Petr, Chmel Martin, Kočí Luboš, Kučera Jiří, Loukota Jan, Malad Martin, Matoušek Libor, Mikšíček Petr, Musil Jiří, Nečas Jan, Nosek Jaroslav, Novák Luděk, Novotný Pavel, Pavlík Stanislav, Pavouček Milan, Píša Vladan, Salcer Luboš, Slabý Libor, Štercl Karel, Tomšík Pavel, Větrovský Pavel, Vokál Pavel, Volek Jaromír, Vondruš Miroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1985/1986

Třída: 4.M, třídní učitelka: Mgr. Brejchová Marie

Bejtic Martin, Bořík Jiří, Cajkář Rudolf, Čajan Karel, Doušek Pavel, Gruber Pavel, Hejda Jaroslav, Houdek Roman, Hromada Miroslav, Kácová Lenka, Kánic Jiří, Kluger Radek, Krajíc Milan, Krch Jaroslav, Kubů Zdeněk, Major Miroslav, Marek Václav, Markytán Jaroslav, Mrázek Lubomír, Mrvík Josef, Mrzena Ladislav, Novotný Miloš, Pfaur Martin, Rajchert Petr, Stejskal Zdeněk, Svoboda Václav, Sychrovský Vladimír, Švancar Pavel, Švec Milan, Toman Pavel, Tomášek Daniel, Tóth Ludvík, Tříska Petr, Vála Michal.

Třída: 4.S, třídní učitel: Ing. Horažďovský Josef

Bína Petr, Březina Luboš, Čihák Jiří, Duba Jiří, Dvořák Dušan, Fořt Milan, Frešera Michael, Horáček Pavel, Jindra Pavel, Kamp Josef, Kolesa Jan, Komrska Roman, Kučera Pavel, Lefler Petr, Malec Ladislav, Míka Miloš, Nováček Vlastimil, Novotný Petr, Paukner Petr, Pavlů Petr, Pecha Milan, Poskočil Václav, Rončáková Hana, Rypáček Milan, Šašek Martin, Šebesta Roman, Šimek Petr, Šulcová Jitka, Vojíková Marcela, Vondruška Jiří, Zástěra Miroslav, Zelenka Stanislav, Zetková Václava.

Třída: 4.Z, třídní učitelka: Mgr. Sychrovská Marie

Bohatý Rostislav, Buneš Lumír, Cimler Jaroslav, Černý Martin, Daňhel Petr, Dostál Michal, Dvořáková Miroslava, Havel Radim, Hlubocký Jaroslav, Holý Drahomír, Kitner Jiří, Kochta Václav, Kříž Petr, Medek Jaroslav, Musil Petr, Nerud Luboš, Pavlíček Jiří, Pavlík Aleš, Pešek Jaroslav, Petrášek František, Semecký Radek, Schwarz Petr, Sivera Igor, Stropek Pavel, Ševčík Marek, Šíma Jan, Toman Petr, Tvrzický Tomáš, Uher Pavel, Urban Josef, Vlasatý Daniel, Vochozka Miroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1986/1987

Třída: 4.E, třídní učitelka: Mgr. Hlásná Ludmila

Bárta Radek, Beňo Tomáš, Bílek Karel, Bílek Václav, Bína Petr, Bouchal Pavel, Brácha Jan, Bříza Pavel, Čečák Jan, Černohorský Miroslav, Drnek Milan, Götz Václav, Honetschläger Milan, Hubáček Luděk, Chmelař Richard, Janda Jaroslav, Klas Pavel, Klíma Petr, Kotalík Petr, Kuneš Petr, Lhota Karel, Longin Václav, Mála Josef, Marek Ladislav, Mojžíš Miloslav, Mondek Jiří, Nohava Jaroslav, Nosek Jaroslav, Nosek Václav, Pecka Jiří, Rožboud František, Špilínek Roman, Švec Milan, Vondrášek Marcel, Zeman Stanislav.

Třída: 4.M, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Babický Jaroslav, Běloch Roman, Bláha Jiří, Blanda Jaroslav, Blažek Ladislav, Bouška Jan, Dirn Bohumír, Duda Radek, Dundáček Milan, Fiala Jan, Fiedler Josef, Chval Karel, Jedlička Martin, Kodatová Jana, Liška Radek, Litvan Václav, Makovec Miloš, Mašek Stanislav, Mikeš Stanislav, Nachmüller Rudolf, Novák Martin, Novák Petr, Novotný Vít, Pikl Jan, Rojík Dušan, Roušalová Dita, Sova Martin, Šiška Libor, Školka Milan, Švára Martin, Vališ Daniel, Vávra Jan, Vávra Jaroslav, Veselý Radek, Vlasatý Jaroslav, Vokroj Milan.

Třída: 4.Z, třídní učitel: Ing. Nejedlý Roman

Adigamov Vladimír, Amort Luboš, Bartůšek Jaroslav, Bláha Jiří, Bodžár Josef, Brož Pavel, Hála Jaroslav, Havlík Pavel, Hes Tomáš, Hnát Zdeněk, Jordák Jiří, Kalaj Roman, Klein Vladislav, Klestil Jiří, Korbelová Ludmila, Krupička Zdeněk, Kudrlička Zdeněk, Kutláková Jana, Marek Petr, Maršálek Václav, Neuman Vít, Novák Pavel, Novák Václav, Petrlík Pavel, Pixa Roman, Sedlecký Václav, Smékal Petr, Sukdol Pavel, Špilínek Roman, Tomčan Viliam, Vlasatý Daniel, Vondra Ondřej, Voráček Pavel, Všetečková Vladimíra.


ŠKOLNÍ ROK 1987/1988

Třída: 4.A, třídní učitel: Ing. Brož Karel

Boška Miroslav, Čapek Petr, David Jiří, David Michal, Hais Luboš, Hájek Josef, Harvalík Miroslav, Hermoch Jan, Hrubeš Karel, Husa Miroslav, Jedlička Vojtěch, Jílek Michal, Kápl Michal, Klimeš Jiří, Koc Milan, Kropáček Vladimír, Kubeš Karel, Kurz Libor, Leinveber Zdeněk, Maršík Pavel, Nováček Jan, Pirný Pavel, Pokorný Jan, Posekaná Zdeňka, Řehořka Zbyněk, Smola Martin, Smrčka Pavel, Šnejdar Luboš, Šulista Jiří, Švanda Jan, Trávníček Jiří, Urban Vlastimil, Vít František.

Třída: 4.E, třídní učitel: Mgr. Voldán František

Beran Aleš, Bízek Milan, Brožka Martin, Čiperová Dagmar, Fink Milan, Gutlebet Pavel, Hájek Vladimír, Hejl Milan, Hromádka Josef, Klečka Vladimír, Kroupa Bohumil, Kršek Jaroslav, Kubala Michal, Marek Ladislav, Matějka Jaroslav, Matějovský Michal, Mikulics Štefan, Němec Václav, Netolička Milan, Novák Petr, Novotný Miroslav, Pohnán Radek, Rubeš Petr, Shrbený Michael, Syrový Jiří, Šafránek Radomír, Šimek Petr, Štreithofer Roman, Tůma Pavel, Tůma Radek, Veisheipl Karel, Žák Roman.

Třída: 4.Z, třídní učitelka: Mgr. Šípková Marie

Bartůšek Jaroslav, Bělohlav Radek, Číhal Čestmír, Douda Petr, Fiala Vladimír, Fikejz Roman, Fíla Pavel, Hájek Martin, Hanuš Miroslav, Hlavnička Dušan, Hollerová Petra, Honsa Richard, Houdek František, Janků Mirko, Keřka Pavel, Korbelová Ludmila, Kovanda Jiří, Král Leoš, Král Radim, Linhart David, Míka Zdeněk, Petrášek David, Raba Milan, Sedláček Jiří, Šimon Vlastimil, Šťastný Stanislav, Tichý Libor, Urban Václav, Závodský Petr, Žlábek Jaroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1988/1989

Třída: A4a, třídní učitel: Ing. Šindelář Petr

Bednařík Tomáš, Bílek Václav, Brom František, Cimický Jan, Čihák Miroslav, Dejmková Jaroslava, Dušek Tomáš, Egerová Ivana, Harmáček Jaroslav, Hesoun Josef, Hlinka Ivan, Kodýdek Martin, Kozák Karel, Křenek Zdeněk, Kuba Michal, Louženský Jan, Mareš Josef, Mašková Jitka, Mrázek Josef, Nejedlý Pavel, Němeček Jiří, Novák Vladimír, Pavlíček Jaroslav, Písařík Jan, Předota Martin, Sedláček Karel, Smržová Hana, Staněk Jiří, Šebesta Jaroslav, Vacková Markéta, Vala Vítězslav, Vaněk František, Vozáková Hana.

Třída: A4b, třídní učitel: Ing. Vojáček Ivan

Barák Tomáš, Carva Jiří, Čížek Karel, David Pavel, Dejmek Martin, Eckhardt Radek, Hermann Libor, Chromý Petr, Jakubec Martin, Jedlička Radek, Kolář Libor, Korbel Luboš, Koudela Zdeněk, Kříž Jan, Kučera Jaromír, Kučera Radek, Mert Michal, Mikeš Jiří, Novák Karel, Petržela Radek, Pilný Martin, Přílepek Petr, Reško Vladimír, Řepa Michal, Šetka Petr, Šorna Oto, Švec Vlastimil, Tolkner Vlastimil, Třebický Miroslav, Volfschütz Tomáš.

Třída: E4, třídní učitel: Mgr. Šulc Ivan

Abel Miroslav, Aichinger Pavel, Besta Robert, Cubínek David, Čapek Petr, Dolejší Jaroslav, Filípek Josef, Florián Milan, Gráf Petr, Grunt Petr, Hajný Jan, Hrubý Jiří, Jára Jan, Ježek Miloslav, Kavan Aleš, Kubík Josef, Mašek Radek, Nechyba Tomáš, Nováček František, Novotný Tomáš, Prášek Jiří, Rubeš Petr, Růžička Milan, Stříbrný Jiří, Suda Zdeněk, Štětka Jiří, Švec Daniel, Vaněk Radek, Vilím Miroslav, Volf Martin, Vozábal Jan, Vršťala Martin, Zeman Petr, Žemlička Pavel, Žižka Karel.

Třída: S4, třídní učitel: Ing. Horažďovský Josef

Bardoděj Miroslav, Beneš Libor, Blažková Štěpánka, Broukal Jiří, Čechová Romana, Čuta Petr, Dedera Martin, Dolejš Jiří, Dvořák Petr, Friedl Vlastimil, Hájek Václav, Houska Vladimír, Hrušovský Luboš, Kozel Petr, Král Petr, Krupka Jaroslav, Lederbuch Pavel, Mandát Jiří, Manyška Petr, Mejzlík Jan, Nohejlová Štěpánka, Prášil Jan, Prokeš Radek, Reimiš Jiří, Sobolík Marcel, Staňo Roman, Stěch Roman, Šašek Jan, Štér Miroslav, Vilímek Jaroslav, Volf Jiří, Vondráček Milan.


ŠKOLNÍ ROK 1989/1990

Třída: A4a, třídní učitel: Lencz Jiří

Augustin Radek, Babický Pavel, Beránek Martin, Brůžek Robert, Burda Petr, Burian Luboš, Cais Petr, Doucha Stanislav, Klečacký Milan, Klenica Aleš, Kotalík Miloš, Kubašta Libor, Lauda Roman, Lis Luboš, Lučan Pavel, Lukáš František, Maryška Jindřich, Mojžíš Michal, Musil Tomáš, Papoušek Miroslav, Pašava Josef, Pešička Zdeněk, Picka Zdeněk, Podhorský Petr, Pokorný Martin, Pospíchal Karel, Rusňák Jiří, Slunečko Martin, Tetour Jan, Vítek Libor, Vokurka Jiří, Zíka Josef.

Třída: A4b, třídní učitelka: Mgr. Bartošová Marie

Bauška Zdeněk, Češek Zdeněk, Doubek Michal, Florián Petr, Hajíček Petr, Hanuš Michal, Homola Roman, Hřebeček Václav, Jarušek Jiří, Kalianko Tomáš, Keclík Václav, Kodýdek Martin, Kozelka Petr, Kubinec Jan, Mašková Martina, Mourek Miroslav, Mrázek Josef, Pelikán Radek, Pěnková Jaroslava, Socha František, Soukupová Martina, Šafrata Pavel, Šebek Karel, Šimánko Martin, Široký Ondřej, Šnejdar Miloš, Šťáhlavská Monika, Tkáč Roman, Tomášek Miroslav, Vičík Petr, Vojta Petr.

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Blaha Luděk

Borovka Petr, Capůrka Stanislav, Celláryk Jan, Čáp Miroslav, Černý Ivan, Černý Libor, Čížek Josef, Herzig Petr, Horváth Václav, Hrůza Pavel, Janota Petr, Janoušek Pavel, Jedlička Radek, Jelínek Libor, Ježek Petr, Jindra Petr, Kartusek Marek, Karvan Václav, Klein Rostislav, Klíma Martin, Klimeš Josef, Krejčí Vladimír, Lískovec Jiří, Mikeš Miloslav, Mocsi Jozef, Muška Jiří, Novák Michal, Pešek Pavel, Samec Martin, Stichenwirth Petr, Vonášek Jiří, Zíka Roman.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Cimpa Václav

David Petr, Dědič Jan, Dekret Roman, Dlouhý Milan, Furták Pavel, Hanus Pavel, Janda Roman, Jokl Miroslav, Kopečný Karel, Kott Jiří, Kruntorád Petr, Kříž Pavel, Kučera Petr, Lejtnar František, Lipš Karel, Martan Jan, Maurenc Jaroslav, Němeček Karel, Neužil Petr, Novák Tomáš, Otenšlégr Zbyněk, Petrů Václav, Prchal Pavel, Rypáček Josef, Salač Roman, Sekera Petr, Sluka Radek, Strnad Jan, Syrovátka Vít, Šilhavý Václav, Tlačil Jan, Vejbora Vlastimil, Vojkůvka Michal, Vondra Pavel. ---

ŠKOLNÍ ROK 1990/1991

Třída: A4a, třídní učitelka: Mgr. Čižková Lenka

Bendová Milada, Cábová Pavla, Čada Zdeněk, Čížková Eva, Dolejš Ladislav, Fajtl Roman, Fau Josef, Holan Rostislav, Horák Josef, Chaloupek Petr, Jelínek Radomír, Jirků Josef, Jirsa Luboš, Jirsa Zdeněk, Jiříček Karel, Kmoch Ludvík, Kopřiva Pavel, Kos Petr, Koška Karel, Kouba Marek, Loudin Ladislav, Macner Miloš, Macháček Milan, Martan Radek, Miller Pavel, Ptáček Petr, Řezníčková Emilie, Schneider Martin, Šálek František, Šťastný Pavel, Štípek Jaroslav, Trsek Martin, Vaněček Miroslav, Zabloudil Libor.

Třída: A4b, třídní učitelka: Mgr. Brejchová Marie

Bartoš Tomáš, Dostál Petr, Gulak Jiří, Hampl Karel, Havlátko Jaroslav, Hrdlička Martin, Januška Jan, Klimeš Jaromír, Kolář Petr, Kortan Jiří, Kotalík Miloš, Krampl Jan, Kulanda Jaroslav, Mařík Břetislav, Novotný Radek, Opatrný Václav, Raus Jan, Roubalová Dagmar, Rusňák Jiří, Sedláček Jan, Schandl Martin, Šimek Robert, Šimůnek Michal, Štětka Marek, Třeský Rudolf, Vališ Jaromír, Viktora Vít, Vlk Jaroslav, Voráč Milan, Zach Václav, Zděnovec Jaroslav, Zíka Radek.

Třída: E4a, třídní učitelka: Mgr. Hlásná Ludmila

Adamec Aleš, Bartoš Jiří, Benda Jaroslav, Beneš Václav, Bouda Josef, Burda Jaroslav, Cíza Vratislav, Hanák Martin, Jeník Daniel, Karvan Václav, Kaucký Petr, Knettig Jan, Kolář Daniel, Král Jaroslav, Kulovaný Martin, Láf Miroslav, Lemberk Václav, Leška David, Lískovec Jiří, Mach Vít, Maršák Marcel, Martinů Stanislav, Mařík Marek, Novák Vladimír, Prokůpek Vít, Straka Jiří, Šperl René, Šustr Jiří, Švéda Pavel, Trojáček Milan, Tunka Pavel, Veselovský František, Zaiml Miroslav, Zděnovec Libor, Zeman František.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Nejedlý Roman

Bedlivá Miroslava, Blažek Martin, Eliášek Radim, Fořt Martin, Chlanda Jaroslav, Chochole Milan, Jiroušek Roman, Klein Luboš, Klíma Tomáš, Kočí Petr, Kolouch Martin, Koudáš Jan, Kovárna Pavel, Lukšovský Petr, Malý Jan, Neužil Petr, Novák Jiří, Peterka Jiří, Petr Stanislav, Poklop Alois, Puš Roman, Rejlek Josef, Říha Miroslav, Skřivánková Jana, Suda Pavel, Suchý Zdeněk, Šimek Jan, Štemberk Radim, Titl Roman, Urban Petr, Vančata David, Veličkov Alexej, Walter Martin, Žemlička Radek.


ŠKOLNÍ ROK 1991/1992

Třída: A4a, třídní učitelka: Ing. Žáčková Jana

Benešová Milena, Bursík Pavel, Cába Petr, Cimbůrek František, Debnár David, Dědek Jiří, Dvořák David, Fojt Michal, Gassenbauer Vlastislav, Gulak Jiří, Hlíza Petr, Hlubocký Aleš, Hubenka Pavel, Hypš Jaroslav, Jůzková Štěpánka, Kadrnožka Marcel, Kalinová Pavlína, Klimeš David, Klimeš Jaromír, Knížek David, Kokeš Radim, Koška Petr, Křemen Luboš, Kubeš Bronislav, Kučera Ondřej, Kůrka František, Macháček Milan, Malý Bohumil, Marek Štěpán, Matula Oldřich, Országová Lenka, Petrášek Luboš, Svatoš Petr, Svoboda Petr, Šicner Ivo, Tichý Pavel, Valenta Roman, Vokůrková Jitka, Vozka Petr, Zíha Petr.

Třída: A4b, třídní učitel: Ing. Krejčíř Jan

Bajer Jiří, Běhounek Petr, Burian Petr, Černý Martin, Hankovec Martin, Hronek Jindřich, Hynek David, Charvát Zdeněk, Kalus René, Kočovský Roman, Komrska David, Kouba Josef, Kudlata Daniel, Kurčík Jan, Mach Lubomír, Mašek Pavel, Mišík Martin, Novák Radek, Novák Vladimír, Pavlík Radek, Pohanka Tomáš, Pojer Roman, Pospíšil Filip, Pouzar Karel, Procházka Petr, Skala Václav, Šimánek Martin, Škrle Milan, Šmrha Jiří, Špoula Vladimír, Toman Petr, Vančata Josef, Včelička Ivan, Záhorka Stanislav.

Třída: E4a, třídní učitelka: Mgr. Sychrovská Marie

Beníšek Pavel, Čabelka Jaroslav, Drbout Václav, Fiala Petr, Havel Petr, Hejzlík Petr, Houdek Aleš, Hrala Josef, Hrouda Petr, Jörka David, Kačerová Vlasta, Klofáč Pavel, Kodym Josef, Korecký Martin, Kos Zbyněk, Krejčí Adam, Křemen Ladislav, Lexová Miroslava, Malý Marek, Marek Pavel, Pajer Radek, Pecka Jiří, Přibyl Roman, Řežábek Filip, Skaláková Andrea, Smrž Milan, Straka Libor, Světocha Jan, Škopek Stanislav, Špaček Milan, Václavík Tomáš, Vašák Zdeněk, Vondráček Petr, Wiener Martin, Zeman David.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Šindelář Petr

Ambrož Daniel, Bartošek Radek, Borovka Tomáš, Coufal Marek, Černý Jan, Fibiger Jiří, Grill Jiří, Hrůza Jan, Hub Tomáš, Chromý Pavel, Kadlec Jan, Komrska Ladislav, Košťál Ladislav, Krušina Vladimír, Lacina Bohuslav, Maťha Jan, Matoušek Jiří, Městka Jan, Mirvald Pavel, Nováček Zdeněk, Pavlíček Michal, Placer Daniel, Placer Jindřich, Ptáčník Jaroslav, Sejpka Jiří, Soukup Aleš, Sznapka Petr, Šátava Pavel, Šilha Jaroslav, Šíma Miroslav, Toušek Martin, Vašek Petr, Vojík Tomáš, Žid Václav.


ŠKOLNÍ ROK 1992/1993

Třída: A4a, třídní učitel: Ing. Brož Karel

Ambrož Martin, Bartoška Stanislav, Běhounek Petr, Bízek Jaroslav, Bohdal Jaroslav, Coufal Karel, Čapek Michal, Fojtl Martin, Hovorka Václav, Hronek Jindřich, Hrouz Jiří, Hybrant Pavel, Chromý Jan, Kabrhel Tomáš, Kalianko Jan, Klimeš Jaromír, Košatka Václav, Kotalík Radek, Kouba Josef, Krušina Jan, Kužel Marek, Lev Zdeněk, Lexová Martina, Lhotecký Aleš, Maroušek Milan, Mařík Petr, Mašík David, Matějka Radek, Míka Karel, Nosek Petr, Novák Ondřej, Paliga Jan, Procházka Petr, Svoboda Luboš, Šatava Petr, Švanda Jan, Vachulka Martin, Valenta Roman, Vlášek David, Vlášek Jan, Zochová Michaela.

Třída: A4b, třídní učitel: Ing. Vojáček Ivan

Arnošt Michal, Böhm Zbyněk, Čáp Martin, Čečák Milan, Čech Marek, Drabešová Diana, Faust Martin, Forejt Milan, Fošum Radek, Fousek Petr, Frček František, Fučík Jindřich, Fürst Jaroslav, Hanefl Petr, Hlubocký Aleš, Holkup Petr, Houser Milan, Kalina Jan, Koch Petr, Koutník Michal, Leffler Jiří, Mráz Michael, Novák Hynek, Novák Tomáš, Oesterreicher Karel, Popiel Jaromír, Říha Václav, Sáňka Petr, Slabý Miroslav, Stibal Radek, Struna Pavel, Šafrata Petr, Tománek Zdeněk, Vlk Martin.

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Blaha Luděk

Babouček Petr, Berenda Radek, Bízek Jaroslav, Branštýl Aleš, Čebelka Jaroslav, Fleischman Robert, Folk Tomáš, Gajdůšek Michal, Hanák Rudolf, Hrašný Petr, Hrouda Petr, Hubáček Jaroslav, Huláčová Taťána, Kačerová Vlasta, Kadečka Miroslav, Kalianko František, Konvička Pavel, Kopáček Radek, Macek Václav, Marek Pavel, Maroušek Václav, Melichar Dušan, Mišík Miroslav, Musil Martin, Pejša Marek, Pistulka Roman, Plátěnka Václav, Podhorský Pavel, Polívka Pavel, Pošvic Zbyněk, Richter Jiří, Samec Tomáš, Sedlák Václav, Staněk Tomáš, Urban Michal, Voldán Petr, Vondrášek Martin, Žák Aleš.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Molkup Ladislav

Adamec Lubomír, Augustin Richard, Borovka Tomáš, Čutka Pavel, Eiman Martin, Filípek Tomáš, Kočí Petr, Košíček Pavel, Kůta Pavel, Kuthan Martin, Květ Lukáš, Louda Jindřich, Malecha Jiří, Matějů Zdeněk, Pancíř Roman, Placer Daniel, Podhrázský Libor, Pour David, Procházka Jan, Prokeš Rostislav, Průcha Martin, Roubík Luboš, Římal Luboš, Schwarz Martin, Skaláková Andrea, Slepička Ivo, Smolík Miroslav, Soukup Aleš, Suchý Petr, Svěchota Jan, Šlajs Petr, Štětina Jan, Tetík Jiří, Trčka Jindřich, Vítů Dušan, Vojta Lubomír, Zelenka Martin, Zoubek Vratislav.


ŠKOLNÍ ROK 1993/1994

Třída: A4a, třídní učitelka: Mgr. Hlásná Ludmila

Barek Aleš, Bereznanin Radek, Cais Jiří, Duda František, Eckhardt Kamil, Eigner Tomáš, Fischer Karel, Houska Vladimír, Hrádek Michal, Charvát Petr, Kalina Miroslav, Körner Daniel, Kostohryz Milan, Kronika Aleš, Löbl David, Majerský Jiří, Mareš Petr, Nikodém Libor, Novotný Petr, Pavec Karel, Pavlíček Lukáš, Pech Jan, Pecha Stanislav, Poula Josef, Sedlák Radek, Straka Josef, Suda Michal, Šebek David, Šmejkal Jan, Švec Ladislav, Tetík Milan, Valeš Zbyněk, Vaněk Milan, Waszniowski Libor.

Třída: A4b, třídní učitel: Ing. Šindelář Petr

Bárta Jan, Bárta Ladislav, Bečvář Aleš, Böhm Zbyněk, Brejcha Kamil, Briška Radek, Capouch Petr, Čarek Martin, Dolejš Ondřej, Dušková Kamila, Dvořák Ladislav, Hadrava Stanislav, Hrbek Jaroslav, Hvozdovský Robert, Jungvirt Roman, Karlová Iva, Kozel Petr, Lojík Petr, Maroušek František, Míka Jan, Mleziva David, Noska Jiří, Novák Hynek, Novák Jiří, Řáha Miroslav, Šachl Rostislav, Šanda Tomáš, Šejnoha Petr, Štolz Petr, Šulc Aleš, Švanda Jan, Švehla Libor, Švihovec Petr, Tomášek Zdeněk, Toncar Martin, Tupec Leoš, Vachta Václav, Volf Roman.

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Molkup Ladislav

Bednář Marek, Beluško Marek, Bližňák Vladimír, Brož Tomáš, Brůna Jan, Cichra František, Eis Miloslav, Horký Vladimír, Hovorka Ladislav, Hruška Pavel, Hynek Libor, Karlíček Pavel, Komárek Martin, Kračman Jan, Kulhánek Jan, Macháček Jakub, Malecha František, Melich Milan, Mendel Martin, Myslík Karel, Novotný Vítězslav, Petr Kamil, Petráněk Miroslav, Sova Pavel, Šmíd Lubomír, Šrůtek Dalibor, Štefl Tomáš, Štěrba Michal, Tichý František, Tříletý Antonín, Urban Luděk, Valenta Petr, Vaněk Michal, Winzig Martin.

Třída: E4b, třídní učitel: Mgr. Šulc Ivan

Beran Pavel, Bílek Jaroslav, Borovanský Jiří, Borovka Jiří, Burda Filip, Čečka Petr, Čejka Vladislav, Farka Petr, Frnoch Miroslav, Gašparík Petr, Glaser Petr, Gráf Luboš, Hašek Jiří, Chaluš Martin, Chrt Josef, Jech Jiří, Kamiš Svatopluk, Kantor Daniel, Kapusta Marek, Kesl Radek, Kouba Vlastimil, Krýcha Vladislav, Kurýl Tomáš, Michalec Roman, Plojhar Jan, Přívozník Radek, Růžička Petr, Rykl Tomáš, Svoboda Pavel, Šašek Petr, Šebelka Zdeněk, Švec Jiří, Tregler Vlastimil, Vaněk Libor, Vaverka Pavel.


ŠKOLNÍ ROK 1994/1995

Třída: A4, třídní učitelka: Mgr. Vejvodová Jaroslava

Anděl Radek, Bláha Vratislav, Bojko Pavel, Brejcha Kamil, Dlouhý Robert, Fučík Pavel, Hadáček Josef, Hvozdovský Robert, Kačer Jan, Kadlec Roman, Kahovec Jaroslav, Kasper Pavel, Kašák Martin, Keclík Martin, Kobrna Stanislav, Kopf Miloslav, Kovář Dušan, Kučera Martin, Makovíny Radek, Mareš Petr, Mařík Pavel, Mašek Jiří, Musil Josef, Němeček Jiří, Nožička Ivan, Paur Josef, Postřebovský Václav, Souhrada Pavel, Šejvar Zbyněk, Šteňko Marian, Švrčula Petr, Vaněček Tomáš, Vejšický Josef, Vlach Jaroslav, Zemek Zdeněk, Zuska Václav.

Třída: E4a, třídní učitel: Ing. Hrdlička Pavel

Apolín Petr, Burda Miroslav, Drápala Lukáš, Faktor Tomáš, Fichtner Roman, Hais Petr, Jungvirt Roman, Kozák Richard, Král Miroslav, Krátký František, Kulovaný Jiří, Mára Martin, Masák Jiří, Novák Jiří, Novotný Radek, Nový Miroslav, Peterka Miloslav, Pichlík Stanislav, Pitrůn Martin, Přeslička David, Sestrienka Dušan, Sochna Vladislav, Staněk Jan, Šimsa Jiří, Švihovec Dušan, Teska Jaromír, Toman Jiří, Týma Petr, Vaněk Jan, Vávra Milan, Vavruška Richard, Vitha Luboš.

Třída: E4b, třídní učitel: Ing. Molkup Ladislav

Bartoš Václav, Borská Jana, Černý Josef, Dráb Jaroslav, Dvořák Jaroslav, Erben Ota, Chromý Petr, Jelínek Eduard, Jungvirt Josef, Klhůfek David, Kratochvíl Jiří, Kratochvíl Petr, Kulhánek Petr, Lukeš Miroslav, Nový Petr, Pichlíková Radka, Pištěk Pavel, Pletka Luboš, Procházka Petr, Svobodová Miluše, Tománek Miloslav, Tomeš Michal, Uhlíř Jaroslav, Votavová Jana.

Třída: V4, třídní učitel: Ing. Pekuniak Pavel

Bláha Karel, Bláha Roman, Boháč Petr, Brodec Roman, Brožek Erik, Červenka Josef, Dostál Martin, Hovora Radek, Kubeš Daniel, Kulhánek Aleš, Kulík Jiří, Kupka Petr, Kutina Pavel, Kvasnička Roman, Mácha Jan, Marek Pavel, Maršík Josef, Mencl Tomáš, Nejedlý Michal, Pavlíček Petr, Pichlík Zdeněk, Sova Kamil, Staník Tomáš, Střízek Pavel, Švrčula Petr, Tišler Ondřej, Váňa Karel, Vítek Stanislav, Záluský Tomáš, Zvánovec Stanislav.


ŠKOLNÍ ROK 1995/1996

Třída: A4, třídní učitel: Ing. Uhlík Jiří

Baudys Jiří, Bodorík Pavol, Čabrádek Ladislav, Dráb Zdeněk, Hájíček Josef, Hlaváč Michal, Jíra Roman, Kačer Petr, Kahovec Jakub, Kaška Jiří, Kokeš Jan, Krupauer Petr, Kulha Pavel, Ludvík David, Malý Filip, Mazal Jiří, Nikodím Michal, Pešek Radek, Podlipský Radek, Rot Miroslav, Říha Radim, Šimek Petr, Štěpán Marek, Titl Jiří, Toth Štefan, Troják Roman, Vacek Roman, Vlastník Martin.

Třída: B4, třídní učitelka: Mgr. Čížková Lenka

Bartáček Pavel, Bumba Dušan, Flandera Pavel, Hampl Jan, Hodný Jan, Chocholatý Jiří, Janda Martin, Karlík Pavel, Kott Petr, Kozlík Milan, Krejbich Miloš, Kuldan Tomáš, Letko Karel, Líbenek Tomáš, Lukeš Zdeněk, Man Martin, Mrzena Martin, Novák Martin, Pech Viktor, Procházka Jiří, Řeřábek Pavel, Šoule Marek, Štengl Pavel, Štengl Petr, Tesař Mojmír, Vávra Marek.

Třída: C4, třídní učitel: Ing. Kubeš Josef

Brojír Vlastimil, Čapek David, Částka Václav, Dlouhý Jiří, Hamran Štefan, Hercik Pavel, Hubáček František, Kolář Petr, Koreš Jaroslav, Král Pavel, Mach Vít, Mráz Roman, Musil Jan, Ondok František, Pavelka Martin, Podlešák Kamil, Rykl David, Šimek Tomáš, Šnajdr Jan, Štěpaník Libor, Švarcová Lenka, Švík Jan, Tomášek Josef, Turek Zdeněk, Valdman Stanislav, Zeman Josef, Zeman Václav, Zobal Vít.

Třída: D4, třídní učitelka: Ing. Krupičková Daniela

Both David, Brdlík Michal, Císař Bohumír, Čurda Tomáš, Dach Bohumil, Fichtner Roman, Hájek Jiří, Hladík Petr, Hybrant Rostislav, Janoušek Petr, Kohout Tomáš, Kropík Ladislav, Křiváček Milan, Pekař Jaroslav, Pešička Václav, Pfaur Přemysl, Plemeník Petr, Slípka Marian, Slíva Jaromír, Stibor Vladimír, Špatný Miroslav, Tichý Václav, Valenta Petr, Vokatý Petr, Zdychynec Jan.

Třída: E4, třídní učitel: Ing. Šindelář Petr

Boháč Josef, Brožák Jaroslav, Břicháček Kamil, Čermák Karel, Fanglbauer František, Hála Václav, Jelínek Aleš, Jiroušek Marek, Jurča Vladimír, Kaczor Marek, Koleňák Vlastimil, Mardar Pavel, Mareš Jan, Mareš Zdeněk, Matoušek Petr, Mládek Miroslav, Páral Milan, Procházka Jiří, Ryšavý Jan, Siebenbruner Jan, Steinbauer Radek, Štemberk Petr, Vávra Milan, Vojta Miroslav, Vrba Tomáš.


ŠKOLNÍ ROK 1996/1997

Třída: A4V, třídní učitel: Ing. Hrdlička Pavel

Benda Aleš, Bílek Jaroslav, Houdek Jaroslav, Hrdina Tomáš, Huml Pavel, Janda Miroslav, Kuldan Tomáš, Mečíř Radek, Nohejl Miroslav, Novotný Ondřej, Pekárek Petr, Procházka Marek, Půbal Jaroslav, Rakušan Ondřej, Sirotek František, Šiška Jindřich, Šnokhaus Dušan, Štemberk Pavel, Štukjunger Petr, Šveller Luděk, Vojta Petr, Vytlačil Milan, Zvánovec Martin.

Třída: B4V, třídní učitel: Štěpán Luděk

Allmer Martin, Bláha Ondřej, Dvořák Radek, Homola Radek, Hora Vladimír, Janáček Lukáš, Jaroš Josef, Kadlec Miroslav, Klíma David, Kolář Petr, Krč Michal, Krejčí Jaroslav, Kulha Martin, Kulštejn Petr, Lopušný Milan, Maštalíř Lukáš, Maxa Zdeněk, Mertl Jan, Nagy Tomáš, Prexl Tomáš, Soukup David, Soukup Jiří, Strašík Radek, Šašek Libor, Štětina Václav, Švec Jiří, Tesař Martin, Vortel Antonín, Zahrádka Jiří.

Třída: C4A, třídní učitel: Ing. Burger Michal

Bárta František, Císař Petr, Dvořák Petr, Flaška Roman, Fojtů Tomáš, Franta Zdeněk, Hájek Radek, Chvála David, Krejčí Pavel, Kříž Martin, Kuzdas Filip, Langweil Petr, Malát David, Matta Ivan, Mládek Petr, Opolka Jiří, Pikhart Václav, Poláček Milan, Pytel Jindřich, Roučka Radek, Růžička Petr, Říha Vladimír, Schroll Daniel, Slivka Pavel, Staněk Petr, Široký Miroslav, Škoda Milan, Švanda Jan, Vácha Václav, Vaňata Václav.

Třída: D4T, třídní učitelka: Mgr. Čížková Lenka

Carda Pavel, Céza Ondřej, Dostál Stanislav, Duspiva Pavel, Faukner Zbyněk, Fiala Jiří, Hladký Jaroslav, Karlík Pavel, Klouček Karel, Kotápiš Martin, Kovářová Petra, Kropík Ladislav, Kučina Zdeněk, Lohonka Martin, Mareš Václav, Milner Karel, Plemeník Petr, Pomykal Milan, Psohlavec Jan, Růna Tomáš, Svoboda David, Sýbek Josef, Syrovátka Petr, Vazda Ondřej, Vilček Adrian, Vlček David, Vojta Miroslav, Žák Jan.


ŠKOLNÍ ROK 1997/1998

Třída: A4V, třídní učitelka: Mgr. Hlásná Ludmila

Brož Václav, Březina Zdeněk, Čáp Petr, Čengerová Anita, Herink Karel, Jindra Lubomír, Jůn Jan, Kačírek Petr, Kašpar Tomáš, Kejř Pavel, Kohout Lukáš, Kopečný Jan, Korbel Jan, Kros Zbyněk, Martínek Lukáš, Mašek Petr, Poláček Miroslav, Poustka Marek, Procházka Michal, Půlpytel Jan, Skopec Tomáš, Souček Martin, Souček Petr, Urbánek Pavel, Vocílka Martin, Vorlíček Milan, Zaumüller Pavel, Zelenka Lukáš.

Třída: B4V, třídní učitel: Ing. Blaha Luděk

Bouček Martin, Cinádr Radek, Čadek Ladislav, Čadek Vojtěch, Čapek Viktor, Čedík Pavel, Fulín Jaromír, Havelka Lukáš, Ině Miroslav, Kněžik Pavel, Kodad Tomáš, Kodad Václav, Kotmel Petr, Leitgeb Vít, Mácha Petr, Markytán Jan, Matějů Radek, Ondruška Michal, Řeřábek Martin, Straka Václav, Štěpánek Václav, Štěpaník Petr, Tesař Petr, Tetour Jan, Vambera Martin, Vaněk Josef.

Třída: C4A, třídní učitelka: Mgr. Klavíková Ludmila

Bárta František, Fait Jaroslav, Farkaš Roman, Fencl Tomáš, Frýdl Pavel, Hanus Zdeněk, Hodný Jiří, Holeček Filip, Joudl Václav, Kašpar Jiří, Kolář Jan, Končal Jiří, Krekule Robert, Kubát Jiří, Novotný Zdeněk, Písař Václav, Pixa Miroslav, Šatava Marek, Toth Marek, Vrátný Filip.

Třída: D4T, třídní učitel: Ing. Sobíšek Jiří

Brabec Petr, Břicháčková Jitka, Čapek Jiří, Čulík Jan, Fiala Jiří, Heřman Lukáš, Chmelík Radim, Klajn Martin, Kolpek Karel, Kotlík Václav, Kožmín Ladislav, Kršek Radek, Maťha Jan, Ondráček Vladimír, Pavlovec Vojtěch, Procházka Ondřej, Raba Ladislav, Rajtoral Michal, Setikovský Tomáš, Svoboda Jiří, Šimek David, Švec Karel, Takáč David, Vaněk Ondřej, Vejr Petr, Žák Jan.

Třída: E4T, třídní učitelka: Ing. Michálková Jana

Buršík Martin, Čermák Jan, Diviš Miroslav, Dostálová Alena, Houdek Miloslav, Kolář Daniel, Krupka František, Levora Karel, Mimráček Václav, Mrkva Ondřej, Němeček Petr, Pichlík Roman, Raušer Josef, Salajka Jiří, Smetana Lukáš, Starý Oldřich, Šmíd Petr, Švec Michal, Vaněk Jakub, Vinkelhofer Miroslav, Vojta Miroslav.


ŠKOLNÍ ROK 1998/1999

Třída: A4V, třídní učitel: Ing. Šindelář Petr

Bažant Ondřej, Bláha Miroslav, Čížek Václav, Dvořák František, Grill František, Hanus Pavel, Houdek Radek, Janda Marcel, Janečka Jiří, Klas Jaroslav, Koudelka Martin, Kuda Ladislav, Marek Miroslav, Matoušek Petr, Prach Jan, Režný Jakub, Solar Pavel, Šabatka Petr, Šťáva Martin, Vrchota Pavel.

Třída: B4V, třídní učitel: Ing. Kubeš Josef

Bečvář Zdeněk, Diviš Jan, Fatka Felix, Funda František, Horčica Rostislav, Hrabák Jan, Jeníček Michal, Kněžik Pavel, Kodad Tomáš, Kotmel Petr, Kříž Luděk, Kudrle Martin, Man Vítězslav, Mezera Josef, Novotný Ladislav, Pacák Petr, Vejvoda Josef, Větrovec Pavel, Volák Jiří, Vondrák David, Zíka David.

Třída: C4A, třídní učitel: Ing. Burger Michal

Benda Daniel, Dušek Michal, Frýd Karel, Havlín Filip, Hlavatý Michal, Hupka Stanislav, Jeřábek Miroslav, Kolman Pavel, Kotek Lukáš, Krůta Radek, Mareš Jan, Mareš Pavel, Maroušek Roman, Opolka Oldřich, Pešta Jan, Pilný Jan, Princ Rudolf, Prokop Jan, Riesz Jan, Rolník Emil, Růžek Vlastimil, Sedlický Petr, Ševčík Vít, Šmat Radim, Tchorzewski Pavel, Trojáček Jaroslav, Trojan Jiří, Urban Tomáš, Voráček Petr, Zeman Vojtěch.

Třída: D4M, třídní učitel: Ing. Špirhanzl Petr

Adamec Tomáš, Dovole Zdeněk, Hejnová Martina, Holánek Tomáš, Kocurová Helena, Komůrková Kristína, Korbelová Hana, Kubíčková Kristýna, Mára Marek, Mareš Vladimír, Mašková Hana, Mokerský Tomáš, Novák Lukáš, Oranská Hedvika, Patka Marek, Pavelka Josef, Pěnička Jiří, Pokorný Jiří, Rendlová Kamila, Ryšavá Jitka, Slancová Marie, Šabatka Filip, Štěpánek Roman, Štetková Michaela, Šůla Jiří, Tóth Luděk, Trubková Eva, Vaněček Vladimír, Vokůrka Roman.

Třída: E4E, třídní učitelka: Ing. Kosinová Milada

Čápová Kateřina, Čechová Radka, Čížková Petra, Dvořáková Tereza, Houdková Zdeňka, Hrach David, Jedličková Mirka, Kadlec Václav, Kochanová Kristýna, Kouřil Pavel, Křížová Veronika, Lidová Veronika, Měřičková Jana, Michálek Vratislav, Nová Monika, Novák Jiří, Nováková Martina, Procházková Blanka, Starý František, Šafránková Iveta, Tihelková Karolína, Tomášková Lenka, Valinová Helena, Vejmělek Lukáš, Vejmělek Robert, Velková Ivana, Zborníková Gabriela.

Třída: F4, třídní učitelka: Ing. Špirhanzlová Vladimíra

Brčáková Hana, Brejcha Radek, Buchalová Magda, Černá Andrea, Čiháková Dana, Fuková Kateřina, Kabelová Andrea, Kačerová Štěpánka, Kohoutová Anna, Kolihová Veronika, Kordulová Miroslava, Krejčí Karel, Kružliak Vojtěch, Kubů Denisa, Lexová Jana, Lucáková Dana, Malkusová Ladislava, Molkupová Iva, Novotná Olga, Patzeltová Ivana, Pavlíková Petra, Říhová Gabriela, Smolová Petra, Šimůnková Dita, Táborová Simona, Vepřovská Petra, Veselovská Michaela, Vičanová Lucie, Žižková Petra.

Třída: G4T, třídní učitel: Ing. Molkup Ladislav

Brabenec Milan, Buzický Radek, Červený Michal, Hlavín Vladimír, Jaroušek Miroslav, Klepsa Václav, Koc Václav, Kovář Aleš, Křivánek Pavel, Kukla Karel, Majer Tomáš, Malec Václav, Matoušek Daniel, Matoušek Václav, Mezera Václav, Mikl František, Pokorný Jan, Polena Petr, Procházka Rudolf, Roučka Ladislav, Růžička Jan, Sivok Petr, Ševčík Lukáš, Šika Michal, Šimáně Jiří, Šmejkal Tomáš, Švehla Pavel, Uhlíř Jiří, Zoubek Lukáš.

Třída: V3V, třídní učitel: Ing. Šindelář Petr

Berenda Radek, Bumba Dušan, Jauker Jiří, Kohout Tomáš, Kubát Martin, Matta Ivan, Strašík Radek, Šimsa Jiří, Široký Miroslav, Vojta Petr.


ŠKOLNÍ ROK 1999/2000

Třída: V3A, třídní učitel: Ing. Hrdlička Pavel

Bartoš Jaroslav, Dostál Stanislav, Flaška Roman, Fošum Jan, Havlíček Jan, Hlinovský František, Hruška Milan, Kahounová NaděždKolář Miroslav, Krejčí Jaroslav, Lorenčičová Radka, Martíšek Tomáš, Mikulčák Ivan, Mojžíška Miroslav, Okosy Patrik, Plemeník Petr, Rampich Lukáš, Schweizerová Iva.


ŠKOLNÍ ROK 2000/2001

Třída: A4.S, třídní učitel: Ing. Jiří Uhlík

Petr Altman, Milan Bačík, Ivan Červený, Petr Dvořák, Jan Hanetšlegr, Jiří Hron, Jiří Husa, Michal Jindra, Jiří Kalous, Ondřej Klivan, Martin Kozák, Petr Kratochvíl, Martin Křišťan, Ondřej Kvasnička, Jakub Langer, Václav Matásek, Tomáš Matějka, Petr Maťha, Ondřej Musil, Ondřej Novotný, David Oberreiter, Lukáš Petrášek, Jan Radosta, Tomáš Mikeš, Marek Šika, Martin Trávníček, Lukáš Troup, Petr Vachta, Daniel Vancl, Martin Vodvářka, Vladimír Cais.

Třída: B4.S, třídní učitel: Ing. Josef Kubeš

Pavel Klíma, Martin Krejčí, Tomáš Lanc, Pavel Lojík, Martin Lopušný, Milan Nechvátal, Pavel Nováček, Václav Novák, Petr Pelouch, Jiří Polák, Milan Průdek, Jan Šefránek, Jan Volf, Pavel Káš, Luboš Kvíčala, David Baumgartner, Ondřej Blaha, Petr Čáp, Vít Dafčík, Jaroslav Dvořák, Petr Chval, Pavel Jareš, Petr Jindra.

Třída: C4.S, třídní učitel: Luděk Štěpán

Martin Brož, Lukáš Čadek, Miroslav Černoch, Ivan Dvořák, Martin Hanzlík, Václav Hokr, Tomáš Hrubeš, Jiří Chaluš, Lukáš Jehlík, Filip Kalčík, Lubomír Kasal, Josef Kesl, Vladimír Klein, Jan Kotrba, Petr Lácha, Petr Limberger, Tomáš Málek, Igor Moravčík, Tomáš Nováček, Václav Plášil, Lukáš Rajtoral, Luboš Simandl, Pavel Stupka, Martin Škoda, Václav Vlášek, Martin Voráč, Radek Zábojník, Michal Žák.

Třída: D4.S, třídní učitel: Ing. Vlastimír Dubovský

Jaroslav Čermák, Petr Dědič, Michal Hnídek, Jan Hořejší, Michal Chylík, Lukáš Jezl, Pavel Kalný, Radek Klas, Ondřej Kožuch, Miroslav Kratochvíl, Václav Křivanec, Petr Kučera, Zdeněk Malý, Martin Mařík, František Mikeš, Michal Němec, Václav Pitra, Zdeněk Plavec, Vladimír Popelka, Jakub Profant, Ladislav Řeřábek, Václav Šafránek, Jaroslav Šika, Luboš Trojan, Aleš Votruba, Tomáš Zadák, Pavel Filo, Lukáš Skala.

Třída: E4.S, třídní učitel: Ing. Ladislav Molkup

Milan Barda, Pavel Bartůněk, František Blažek, Václav Holeček, Jan Homut, Zdeněk Hon, Jaroslav Houzim, Roman Kadlec, Libor Kočí, Vojtěch Král, Jaroslav Krejčí, Ondřej Mládek, Miroslav Prokopius, Jindřich Půlpytel, Jakub Šindelář, Josef Týc, Jaroslav Vazač, Martin Venclík, Jan Vnuk, Jaroslav Zbudil.

Třída: F4.E, třídní učitelka: Mgr. Milena Kouďová

Lucie Bednářová, Markéta Bílková, Martina Bubáková, Ladislav Burget, Petr Cízl, Veronika Frycová, Veronika Havířová, Kateřina Hlavínová, David Janáč, Petr Kuda, Stanislav Kvasnička, Ján Mitaľ, David Pěknic, Milan Pešek, Iva Peštová, Veronika Pipinová, Lukáš Řehoř, Eva Říhová, Martin Sedláček, Jana Smolová, Lucie Šašková, Michal Ševčík, Jana Škrnová, Vladimír Štěpán, Michal Veselka, Michala Veverková, Martin Vyhlas, Martin Wolf, Kristina Zemanová.


ŠKOLNÍ ROK 2001/2002

Třída: A4.S, třídní učitel: Ing. Jiří Sobíšek

Petr Bažata, Ladislav Cvach, Václav Hegenbart, Tomáš Holeksa, Tomáš Chmelař, Jiří Chval, Ladislav Janál, Tomáš Janeček, Miroslav Janota, Michal Janouch, Karel Jelínek, Radim Kamiš, Zdeněk Kaška, Václav Kouba, Jaroslav Křepelka, Radek Kříž, Martin Macháček, Michal Peklo, Lukáš Perner, Aleš Petrášek, Jiří Pletka, Čestmír Sláma, Jan Syřínek, Pavel Zdeněk, Tomáš Sosna, Zdeněk Píbr, Roman Vlk, Jiří Poláček, František Mikl.

Třída: B4.S, třídní učitelka: Mgr. Jindřiška Habartová

Jaroslav Bambas, Stanislav Dudlíček, Michal Founě, Tomáš Chromý, Jan Chvosta, Tomáš Jakeš, Martin Jiřinec, Pavel Karvan, Michal Kolář, Vít Kopunec, Stanislav Kurinec, Jan Liška, Jindřich Mašek, František Melán, Martin Mladý, Tomáš Pecholt, Ondřej Pošmourný, Jan Svoboda, Petr Syrovátka, Petr Škopek, Richard Štork, Martin Študlar, Štěpán Tesárek, Jiří Vlasák, Stanislav Vlažný, Jana Vojtová, Jiří Zbytovský, Jiří Zeman, Ondřej Borský.

Třída: C4.S, třídní učitelka: Mgr. Lenka Čížková

Jiří Bízek, František Císař, Milan Dutka, Miloslav Frnoch, Vít Krakowitzer, Aleš Kubeček, Tomáš Kučera, Tomáš Mošanský, Kamil Peterka, Marek Picka, Jindřich Sebera, Jan Schánilec, Jaroslav Síka, Miroslav Sládek, Petr Starý, Petr Škoch, Jan Švec, Václav Toman, Vladimír Tomandl, Roman Tomášek, David Topka, Jindřich Urban, Miroslav Viktora, Michal Volf, Aleš Kmínek, Josef Řeřicha, Jaroslav Herink, Petr Široký, Jaroslav Švec.

Třída: D4.S, třídní učitelka: Mgr. Marie Brejchová

Martin Bedlivý, Miroslav Fikar, Tomáš Hadraba, Lukáš Chochol, Petr Jelínek, Miroslav Kapusta, Tomáš Koc, Luboš Kosík, Vlastimil Kozelka, Tomáš Liška, Jiří Lojík, Vít Maštalíř, Petr Mikšíček, František Mottl, Antonín Předota, Martin Rybák, Petr Řezáč, Martin Studenovský, Pavel Šablatura, Libor Štěpánek, Jaroslav Vojtěch, David Vošmik, Milan Zralý, Jiří Hronek, Jan Máčala, Michal Červený, Kamil Keřlík, Michal Sobolík.

Třída: E4.M, třídní učitelka: Mgr. Ludmila Klavíková

Jan Adamec, David Kadečka, Luboš Klusoň, Zdeněk Konárek, Martin Kos, Michal Kovář, Eva Křížová, Pavel Malkovský, Leoš Maránek, Petra Nohejlová, Dušan Novák, Jana Paierová, Michal Palcút, Zdeněk Roudnický, Martina Řeřábková, Martin Sedláček, Karel Skala, Veronika Smíšková, Luděk Starý, Miroslava Stehlíková, Silvie Svobodová, Hedvika Šrajbrová, Vladimír Vildt, Richard Sviták.


ŠKOLNÍ ROK 2002/2003

Třída: A4.S, třídní učitel: Mgr. Ivan Šulc

Josef Babor, Matouš Blažek, Tomáš Brázda, Tomáš Burkoň, Jiří Danihelka, Lukáš Duba, Josef Eigner, Jakub Fišer, David Fridrich, Josef Harant, Karel Kadečka, Lukáš Koubek, Jan Kraml, Tomáš Kříž, Filip Lauko, Igor Mado, Adam Mixa, Karel Novák, Michal Pravda, Pavel Pučegl, Jan Rothschedl, Pavel Srnka, Petr Sup, Miroslav Šindelář, Petr Špika, Miroslav Štěpánek, Ondřej Tuháček, Tomáš Václavík, Jan Volek, David Hekrle.

Třída: B4.S, třídní učitel: Ing. Ladislav Molkup

Pavel Antl, Jan Bednář, Lukáš Brynda, Karel Buček, Jan Hrubý, Pavel Jareš, Lukáš Jaroš, Tomáš Jindra, Tomáš Kaše, Tomáš Kofroň, Martin Kovář, Martin Liška, Tomáš Lojka, Tomáš Ludvík, Pavel Marek, Radek Mašek, Radek Mazár, Radek Novotný, Pavel Pokorný, Hana Přibylová, Jiří Studnička, Zdeněk Táborský, Karel Tomek, Michal Trš, Jan Tuček, Stanislav Uhlík, Tomáš Vokurka, Martin Česánek.

Třída: C4.S, třídní učitelka: Mgr. Jaroslava Vejvodová

Martin Blažek, Jan Branšovský, Vladimír Buchtele, Ondřej Celerin, Rostislav Cendelín, Martin Červenka, Lukáš Doležal, Pavel Fanta, Daniel Hadraba, Tomáš Hanousek, Michal Holec, Josef Hrtus, David Kotrba, Petr Kouba, Jakub Král, Vladimír Kyliánek, Zdeněk Machart, Michal Malý, Petr Muchna, Milan Novotný, Lukáš Perger, Michal Řežábek, Lukáš Sláma, Michal Sup, Ondřej Štěpán, Antonín Vašek, Michal Zeman, Jiří Šebelle.

Třída: D4.S, třídní učitelka: Ing. Lenka Hellová

Bohuslav Brabec, Ondřej Dráb, Michal Dupal, Ladislav Dušek, Jaroslav Havelka, Hana Hoferová, Josef Hrubý, Jiří Jakubec, Jan Kotrba, Václav Lhota, Tomáš Malý, Denisa Neumannová, Jiří Novák, Tomáš Oudes, Pavel Pazdera, Tomáš Pícha, Vladimír Pilný, Jan Posavád, Miroslav Scholtz, Tomáš Soumar, Jaroslav Štěpán, Richard Trávníček, Jakub Tykal, Petr Weinfurt, Radek Našinec.


ŠKOLNÍ ROK 2003/2004

Třída: A4.S, třídní učitelka: Mgr. Ludmila Hlásná

Jakub Bílý, Petr Boublík, Aleš Černý, Ondřej Duchek, Michal Frčka, Ondřej Holeček, Jan Horký, Pavel Huspeka, Ondřej Kabát, Michal Keclík, Jiří Kortánek, Bohumil Křivánek, František Lang, Aleš Mörtl, Tomáš Ondřich, Roman Pich, Tomáš Písek, Jan Popelka, Jan Přibyl, Jan Pučálka, Lukáš Sládek, Jan Smrž, Antonín Suchan, Martin Šašek, Petr Šrámek, Ondřej Trubka, David Vejchar, Štěpán Zelman, Karel Vyhlídka, Michal Klimeš.

Třída: B4.S, třídní učitelka: Mgr. Kornelie Třeštíková

Libor Blahna, Zdeněk Budík, Václav Bulka, Ladislav Douša, Josef Etlík, Vratislav Gavlasz, Václav Hackl, Miroslav Hejtmánek, Filip Houdek, Vladimír Hruška, Lukáš Huisl, Jan Jirsa, Luboš Kolářík, Michal Kostěnec, Tomáš Kunt, Jan Mašek, Pavel Matějka, Tomáš Moser, Jaroslav Motl, Jakub Musil, Karel Musil, Jiří Pročka, Václav Růžek, Jiří Staněk, Ondřej Šafránek, Zdeněk Šerhant, Jakub Veselka, Martin Vilím, Petr Zach, Jan Zborník, Jaroslav Čunát.

Třída: C4.S, třídní učitelka: Mgr. Lenka Čížková

Jiří Bernas, Petr Čunát, Petr Dolejší, Jaroslav Hrouda, Jindřich Hvězda, Vojtěch Ingr, Tomáš Kohout, Vladimír Kučera, Jan Lasac, Pavel Lászlo, Jan Lednický, Lukáš Linha, Ondřej Liška, Petr Nedoma, Jan Novák, Michal Novák, Tomáš Šanda, Jakub Škoda, Tomáš Trsek, Radek Vachta, Michal Venclík, Martin Zamrzla, Tomáš Zunt, Milan Šopinec, Vítězslav Karas, Jan Mrvík, Stanislav Slivka.

Třída: D4.S, třídní učitel: Ing. Vlastimír Dubovský

Ondřej Audolenský, Radek Benda, Aleš Celina, Lukáš Cisár, Jiří Čihák, Luboš Čuka, David Doležal, Lukáš Dunovský, Jaroslav Dvořák, Miroslav Hesoun, Jan Kolář, David Kovář, Michal Král, Pavel Kuneš, Marek Mittasch, Jan Nosek, Stanislav Pelech, Tomáš Runda, Čestmír Růžička, Jan Svoboda, Václav Šampalík, Milan Švarc, Marek Topič, František Ťoupal, Tomáš Tvaroh, Milan Černý, Daniel Jungbauer, Tomáš Krejsa, Zbyněk Tureček.


ŠKOLNÍ ROK 2004/2005

Třída: A4.S, třídní učitel: Ing. Josef Kubeš

Jan Bína, Vladimír Ciboch, Lukáš Dubský, Tomáš Hána, Jan Hora, Martin Janovský, Josef Ješeta, Aleš Kalfas, Karel Kardos, Tomáš Kelyman, Jan Klíma, Daniel Kocián, Rudolf Koraba, Zdeněk Kořán, Pavel Kříž, Václav Mára, Michal Padevět, Ondřej Pilný, Ondřej Pravda, Tomáš Roučka, Jakub Šimpach, Petr Vlk, Tomáš Zadražil, Ondřej Zagatta, Petr Kašpar, Michal Novák, Kamil Pítra.

Třída: B4.S, třídní učitelka: Mgr. Milena Kouďová

Michal Božovský, Jan Cibulka, Zbyněk Dvořák, Aleš Grossmann, Lukáš Holler, Václav Hule, Vladimír Hvězda, Jan Kočí, Martin Kutlák, Lukáš Macholda, Pavel Malý, Martin Mazuch, Pavel Mertlík, Radek Mišík, Václav Novák, Pavel Pálka, Martin Pavlíček, Milan Příhoda, Martin Půža, Martin Rabas, Kamil Růžička, Josef Řeřicha, Jan Šílený, Stanislav Tatár.

Třída: C4.S, třídní učitelka: Mgr. Václava Novotná

Jakub Čudlý, Jan Fröml, Petr Hajný, Vladimír Hronek, Petr Juráš, Jiří Koreš, Petr Krahulec, Jan Kraml, Jan Mikl, Petr Pavlásek, Petr Pichlík, Jiří Pleskač, Jan Rašek, Jaroslav Řimnáč, Ladislav Sirový, Jaroslav Staněk, Vojtěch Stehel, Petr Štěpánek, Miroslav Těhle, Michal Vejda, Luboš Zabloudil, Michal Frnoch, Marek Pavlíček, Vít Toman, Miroslav Petrášek.

Třída: D4.S, třídní učitel: Luděk Štěpán

Radovan Dušek, Michal Havlíček, Petr Hrach, Ladislav Hrouda, Pavel Jelínek, Stanislava Kejřová, Petr Kica, Lukáš Klozar, Petr Kocmich, Tomáš Kostěnec, Milan Králík, Jan Křišťál, David Kučera, Ondřej Měřička, Bohumír Pelech, Jiří Petřík, Lukáš Pivoňka, Tomáš Procházka, Martin Sedlák, Stanislav Slepička, Jan Švec, Slavomír Varga, Rostislav Veselý, Pavel Vítek, Jakub Vodvářka, Marek Řezníček, Martin Mošovský, Ladislav Kellner, Milan Štér.

Třída: E4.S, třídní učitel: Mgr. Luboš Vejvoda

Tomáš Babinec, Stanislav Bedlivý, Michal Bernát, Martin Cigler, Martin David, Martin Diviš, Jan Dončuk, Pavel Holoubek, Karel Hromadka, Jakub Charvát, Petr Klas, Petr Kolín, Ivo Kratochvíl, Jan Kříž, Marek Kuneš, Jan Linhart, Vladimír Marek, David Martinec, Ondřej Pajer, Zdeněk Rod, Radoslav Šebek, Jan Šelepa, Josef Ťupa, Martin Vlček, Jan Zelený, Jan Kučera, Olga Vrchotová, Jan Zronek.


ŠKOLNÍ ROK 2005/2006

Třída: A4.S, třídní učitel: Ing. Jiří Sobíšek

Jan Bartoš, Martin Branšovský, Pavel Černý, Tomáš Dragoun, Tomáš Hájíček, Jan Herch, Martin Juriga, Jan Kadlec, Jan Kalianko, Petr Keclík, Milan Kovařík, Petr Křišťan, Marek Linhart, Petr Martan, Lukáš Materna, Jiří Mikuška, Jan Němec, Michal Prušák, Petr Schönbauer, Vladislav Skoumal, Jiří Šindelář, Hynek Šolar, Petr Šrámek, Jan Zahradník, Pavel Zborník, Jan Zdrha.

Třída: B4.S, třídní učitelka: Mgr. Jindřiška Chudáčková

Eva Bačeková, Václav Čech, Lukáš Čížek, Tomáš Fořter, Zdeněk Hadáček, Stanislav Houdek, Pavel Houska, Milan Choulík, Martin Kamenický, Petr Karvánek, Matěj Kešner, Matěj Kortánek, Václav Kořený, Martin Kovář, Jaroslav Krčil, Pavel Křepelka, Václav Mach, Jiří Maryška, Martin Papež, Jakub Pizinger, František Remiáš, Stanislav Šareš, Josef Šlemenda, Tomáš Vojta, Milan Králíček, Michal Kokrda, Michal Žďárský, Luděk Záruba, Petr Pletka.

Třída: C4.S, třídní učitelka: Mgr. Ludmila Klavíková

Martin Brabec, Matěj Černý, Boris Eninger, Petr Fazekaš, Petr Gabriš, Slavomír Harbáček, Jiří Havlan, Martin Hess, Jiří Hosenseidl, Michal Chada, Tomáš Klír, Daniel Kodeš, Michal Koktan, Milan Kronika, Roman Křemen, Ondřej Muzika, Kirill Nikishov, Roman Novák, Radek Papáček, Monika Písková, Jiří Prášek, Jiří Semecký, František Sýbek, Jiří Titl, Jiří Toušek, Patrik Majer, Tomáš Vrba, Stanislav Dušek, Jiří Krahulec.

Třída: D4.S, třídní učitel: Ing. Petr Vorlíček

Karel Balek, Lukáš Císařovský, Stanislav Češka, Tomáš Dojčar, Daniel Fehérváry, Jiří Gdovin, Zuzana Houdková, Zdeněk Jícha, Miroslav Koutník, Petr Luberda, Josef Mareš, Martin Milota, Tomáš Novák, Michal Panec, David Payer, Petr Piskáček, František Rapčák, Josef Směták, Zdeněk Škarda, Jan Šobra, Petr Štros, Ondřej Trávníček, Tomáš Vávra, Václav Král, Jakub Jeřábek, Petr Kavlík, Pavel Hadáček, Michal Marvan.


ŠKOLNÍ ROK 2006/2007

Třída: A4.S, třídní učitelka: Mgr. Jaroslava Vejvodová

Martin Babák, Břetislav Bakala, Jan Broulím, Martin Buršík, Vladimír Černý, Karel Dvořák, Karel Hák, Jan Hlavnička, Martin Jelič, Jakub Kocourek, Miroslav Koška, David Kratina, Ondřej Krejčí, Karel Kubásek, Jiří Lukeš, Petr Mach, Radim Maňák, Libor Nouzák, Jan Plocha, Radek Pravda, Josef Šindel, David Švec, Jiří Vachta, Tomáš Vaňáč, Lukáš Vlach, Jan Vojík, Štěpán Vyterna, Martin Zigler.

Třída: B4.S, třídní učitel: Mgr. Ivan Šulc

Tomáš Cirkl, Zbyněk Frýdl, Jiří Holan, Petr Hovorka, Petr Hrádek, Tomáš Hubinský, David Cholt, Martin Kinkor, František Klimeš, Pavel Košťál, Ivan Krejča, Miroslav Křepinský, Miroslav Kubát, Jan Lhoták, František Losos, Petr Merhaut, Jan Naglmüller, Vojtěch Olšan, David Paťha, Jaroslav Rejžek, Jakub Roučka, Martin Sova, Milan Staffa, Martin Šimeček, Jan Šimota, Miroslav Šlinc, Karel Štefan, Jan Turek, Zdeněk Vojáček, Jan Vošalík, Jakub Cepek.

Třída: C4.S, třídní učitel: Mgr. Filip Rádr

Milan Babka, Dušan Bureš, Jiří Cipín, Jakub Čišecký, Filip Duba, Martin Hadáček, Jan Hála, David Hrachovec, Martin Chalupa, Pavel Jankovský, David Jílek, Martin Kočer, Vladislav Kolář, Hubert Kořínek, Radek Langr, Jan Macháček, Pavel Marek, David Markvart, Roman Niebauer, Miroslav Nováček, Michal Pašek, Jiří Pösinger, Václav Slavík, Pavel Sulek, Vladimír Šimek, Jan Švehla, Lukáš Toman, Jiří Zobal, Tomáš Žitný, Petr Pokorný.

Třída: D4.S, třídní učitel: Ing. Michal Burger

Dušan Andrle, Michal Ferjančič, Petr Houska, Zbyněk Hrabě, Petr Hron, Martin Hronek, Stanislav Kosík, Jan Kotalík, Patrik Kotrba, Jakub Kučera, Jiří Kužel, Ladislav Magyar, Pavel Mai, Jiří Nůsek, Josef Ounický, Jiří Pavlíček, Vladimír Petřík, Jakub Pinc, Tomáš Poddaný, Petr Pokorný, Jiří Suda, Miroslav Šeri, Pavel Šťastný, Václav Švec, Petr Vlášek, Michal Vokatý, Jiří Zíka, Martin Lechnýř, Martin Frinta, Lukáš Pugner, Dalibor Janeček.


ŠKOLNÍ ROK 2007/2008

Třída: A4.S, třídní učitelka: Mgr. Olga Procházková

Jiří Brabec, Pavel Broulím, Jan Danihelka, Alexandr Hošek, Rostislav Jandejsek, Ondřej Kápar, Tomáš Klásek, František Koranda, Filip Kratochvíl, Martin Kropáček, Jiří Kulovaný, Vladimír Kunt, Martin Liška, Ondřej Maňák, Jan Myler, Jan Pistulka, Petr Pokorný, Martin Svoboda, Jaroslav Šenkýř, Jan Špika, Adam Tengler, Jan Trepka, Radek Tupý, Miroslav Volek, Ondřej Vrba.

Třída: B4.S, třídní učitel: Mgr. Ivan Šulc

Michal Čížek, Tomáš Maček, Radek Hadrava, Ondřej Hála, Jan Hanzal, Jana Holbová, Petr Kocourek, Jan Kolář, David Kubeš, Kamil Lovás, Kamil Majkút, Vlastimil Pazourek, Pavel Pinc, Martin Podr, Martin Průša, Petr Předota, Martin Svoboda, Jan Sýkorovský, Zdeněk Tomšů, Milan Ďurkov, Tomáš Kursch.

Třída: C4.S, třídní učitelka: Mgr. Lenka Čížková

Vladimír Brabec, Tomáš Budík, František Fazekas, Lukáš Fencl, Ladislav Hanuš, Luboš Havlas, Lukáš Janotta, Martin Klíma, Lukáš Kocourek, Karel Kohout, Ondřej Kozák, Josef Krajc, Martin Kubec, Michal Lom, David Loukotka, Milan Marek, Jakub Mikšíček, Jaroslav Pekara, Vojtěch Průša, Josef Purkrábek, Martin Sůva, Vavřinec Špirhanzl, Jan Toman, Jiří Ťupa, Bohdan Uher.

Třída: D4.S, třídní učitel: Ing. Vlastimír Dubovský

Tomáš Burda, Tomáš Hadžurik, Zbyněk Havelka, Ondřej Jiřík, Roman Kotšmíd, Daniel Krotil, Karel Kubíček, Josef Kunt, Milan Mandrysz, Karel Maxa, Jan Novák, Jan Ondráček, Tomáš Pokorný, David Říha, Jaroslav Skřivan, František Stára, Jan Šlajs, Pavel Trča, Adam Urban, Lukáš Valík, Michal Vaněk, Jan Záruba, Adam Lutka.


ŠKOLNÍ ROK 2008/2009

Třída: A4.S, třídní učitel: Mgr. Filip Rádr

Martin Adámek, Jiří Brašnička, Petr Cuchý, David Čáp, Ján Gál, Lukáš Horký, Jaromír Hoško, Lukáš Hronek, Václav Chlumák, Jiří Jílek, Marek Klusoň, Petr Kvasnička, Miroslav Medek, Michal Parýzek, Stanislav Pecka, Antonín Posekaný, Ondřej Radina, Daniel Růžička, Tomáš Slavík, Martin Solar, Václav Šmídl, Tomáš Šulc, Adam Vašmucius, Martin Vicián, Jan Vodička, Michal Župan.

Třída: B4.I, třídní učitel: Mgr. Miroslav Široký

Marek Bouška, Jan Bruzl, Michal Černocký, Martin Dvořák, Jiří Fiala, Martina Gondová, Jiří Havránek, Milan Heřman, Václav Chadt, David Jankovec, Pavel Jírovec, Pavel Kavec, Jakub Kinkor, Lenka Kotalíková, Jan Kovarovič, Jana Kubíková, Lukáš Langer, Pavel Machovec, Jaroslav Medek, Anna Motejzíková, Michal Průša, Michal Siroň, Kristýna Šebková, Radek Šejna, Romana Štibrányiová, Martin Tomášek, Jiří Vaněk.

Třída: C4.S, třídní učitelka: Mgr. Václava Novotná

Michal Grametbauer, Miroslav Jungwirth, Jan Klokočka, Pavel Kratochvíle, Jaroslav Krejčí, Milan Křesina, Václav Melka, Ondřej Michálek, Lukáš Milt, Zdeněk Moravec, Jan Pícha, Marek Plic, Jakub Podhora, Vojtěch Veselý, Martin Vojáček, Jiří Zeman, Pavel Sojka, Miroslav Čáp, Leoš Březina, Jan Kudrlička, David Brázda.

Třída: D4.S, třídní učitel: Ing. Josef Kubeš

Pavel Hanzal, Karel Harnisch, Karel Hudínek, Martin Hulík, Adam Chmela, Jan Javůrek, Jakub Kotalík, Libor Kousal, Pavel Kraus, Jakub Lojda, Petr Novák, Jan Novotný, Pavel Rozhoň, Ondřej Slabý, Pavel Sufčák, Václav Svoboda, Štěpán Šmat, David Tomášek, Tomáš Tříska, Martin Vojáček, Václav Zach, Daniel Zelenka, Michal Mihalov, Martin Sýkora, Lukáš Burda, Libor Peleška.

Třída: E4.S, třídní učitel: Luděk Štěpán

David Bednár, Petr Bláha, Ondřej Dub, Lukáš Filip, Miroslav Flígr, Lukáš Hubička, Ondřej Koman, Martin Kůta, Milan Malý, Stanislav Novák, Jiří Novotný, Patrik Ouředník, Zdeněk Počta, Aleš Popelka, Martin Schwemm, Jan Smejkal, František Strnad, Petr Šmitmajer, David Uher, Martin Uhlíř, Miroslav Uhlíř, Lukáš Viktora, Michal Vlček, Petr Bican, Marek Čudan.


ŠKOLNÍ ROK 2009/2010

Třída: A4.S, třídní učitel: Ing. Jiří Sobíšek

Josef Bárta, Filip Bartoš, Ondřej Bílý, Martin Binder, Jan Černý, Josef Čížek, Aleš Dlouhý, Michal Folda, Miroslav Hlaváček, Přemysl Houdek, Miloš Hynek, Libor Hynouš, David Klingenberg, František Kováč, Martin Kovářík, Pavel Krejčí, Jakub Major, Jakub Maršálek, Tomáš Mařík, Václav Pavlovec, Jan Petráš, Jakub Posekaný, Tomáš Procházka, Ondřej Rubáš, Michal Škulka, Jan Ťupa, Martin Tupý, Jaroslav Vávrovský, Karel Veisheipl, Jiří Vildman.

Třída: B4.I, třídní učitelka: Mgr. Ludmila Klavíková

Roman Bořánek, Pavel Bratršovský, Marek Foltán, Jindřich Fuka, Klára Gajovská, Michaela Havelcová, Jan Havlíček, Lukáš Hodáč, Miroslav Chum, Lukáš Janda, Zdeněk Kajer, Petr Kohout, David Komárek, Roman Kopřiva, Petr Koucký, Tomáš Lešňovský, Pavel Lovčík, David Marek, Nikol Musilová, Nikol Pecková, Radek Podhora, Libor Sechovec, Zdeněk Sviták, Ondřej Šejvl, Vlastimil Vacek, Tomáš Vazač, Václav Vítek, Tomáš Vlk, David Voříšek, Lukáš Závitkovský, Michal Hess, Jiří Horník, Jan Mareš, Jan Bartuška.

Třída: C4.S, třídní učitelka: Mgr. Jindřiška Chudáčková

Jiří Baloun, Ladislav Beneš, Jakub Bernad, Petr Bouchal, Lukáš Csizmazia, Viktor Čapek, Karel Dolejší, Petr Gallistl, Vít Herain, Jan Heřman, Josef Hojek, Jakub Homola, Jan Hošek, Jan Kolář, Ondřej Krčmář, Vojtěch Ludl, Radek Mázor, Lukáš Novák, Vojtěch Novotný, Miroslav Panoch, Lukáš Papoušek, Michal Podr, Jan Procházka, Miloš Rychtář, Jan Straka, Jindřich Šindelář, Luboš Talafous, Lukáš Titl, Luboš Vach, Jan Sihelník, Martin Opelka, Martin Kozibrátka.

Třída: D4.S, třídní učitelka: Mgr. Milena Kouďová

Josef Benda, Marek Dvořák, Jakub Egner, David Hejný, Jiří Hlaváč, Jiří Kálal, Martin Kroutil, Miroslav Malík, Luděk Marek, Rostislav Matoušek, Vojtěch Myslivec, Jiří Otruba, Petr Pešek, Jan Pokorný, Jakub Popp, Tomáš Reichl, Jakub Růžička, Jiří Rychtář, Jakub Slabý, Filip Sláma, Tomáš Staněk, Jakub Strejc, Vlastimil Svoboda, Tomáš Vlk, Jakub Zedník, Adrian Bláha, Petr Kolář, Radoslav Houdek, Jakub Novák.


ŠKOLNÍ ROK 2010/2011

Třída: A4.S, třídní učitelka: Mgr. Jaroslava Vejvodová

Bohumír Bouška, Josef Burger, Václav Čtvrtník, Martin Fridrichovský, Marek Hajer, Dominik Harman, Ondřej Horáček, Petr Hrabák, František Hruška, Pavel Janda, Tomáš Konvička, Jakub Kopp, František Landa, Petr Majerik, Martin Marek, Michal Matějka, Jakub Přibyl, Jan Sebera, Adam Sládek, Jiří Špiroch, Oldřich Štumbauer, Jan Tichý, Václav Toušek, Ondřej Uhlík, Jakub Veverka, Vojtěch Skřivan.

Třída: B4.I, třídní učitelka: Mgr. Hana Maříková

Jana Bakalová, Vratislav Buchtela, Beatrice Caltová, Tomáš Cigler, Arbër Doda, Josef Erhart, Pavel Frčka, Michal Griesl, Jakub Háva, Michal Horažďovský, Martin Hořejš, Martin Hospaska, Jiří Hýbek, Jakub Jirsa, Stanislav Kaše, Josef Kazák, Roman Komrska, Martina Krejčová, Josef Němeček, Barbora Nováková, Hynek Richter, Zdeněk Rohlíček, Jaroslav Růžička, Kateřina Samcová, Martin Suchan, David Šenkýř, František Švec, Michal Tomšovic, Tomáš Topka, Josef Zeman, Hana Ranglová, Tomáš Opekar, Jakub Valenta.

Třída: C4.S, třídní učitel: Luděk Štěpán

Karel Babický, Petr Bednarčík, Michal Buršík, Daniel Dub, Ondřej Hanzlík, Martin Hron, Petr Hronek, Tomáš Jirků, Jakub Kalina, Tomáš Kotalík, Lukáš Krýsl, Lubomír Ladický, David Mach, Tomáš Morong, Ondřej Muchka, Václav Pošmourný, Jakub Prášek, Vít Soukup, Michael Šilhavý, Dominik Šimek, Petr Štolba, Pavel Turek, Stanislav Vobr, Petr Zobal, Jiří Kolář, Radim Madar, Lukáš Velek, Jan Brabec, Lukáš Tesař, Robin Stiebler, Radim Pardy.

Třída: D4.S, třídní učitel: Ing. Michal Burger

Martin Dráb, Milan Džugan, Petr Fulier, Michal Gola, David Hüttl, Roman Jelínek, Pavel Ježek, Lukáš Kirchner, David Krejčí, Pavel Navrátil, Tomáš Nečas, Lukáš Novák, Jiří Novotný, Martin Opava, Štěpán Petřík, Jan Pileček, Tomáš Půbal, Tadeáš Šíma, Tomáš Škopek, Jakub Truhlář, Josef Vlášek, Martin Zeman, Lukáš Jídlovec, Tomáš Valenta.


ŠKOLNÍ ROK 2011/2012

Třída: A4.S, třídní učitelka: Mgr. Olga Procházková

Josef Balek, David Čadek, Jiří Dáňa, Radek Duda, Petr Hoch, Jakub Houdek, Ondřej Hruška, Martin Janota, Petr Kačírek, Lukáš Konopa, Jan Kotrlík, Jan Kubeš, Vlastimil Labský, Michal Měřička, Ondřej Michal, Martin Němec, Lukáš Novotný, Ondřej Osvald, Tomáš Pikl, Adam Ploc, Karel Šimánko, Jan Šimek, Jan Šprisl, Pavel Štumbauer, Vlastislav Tůma, Jaroslav Vácha, David Vokoun, Michael Všetečka, Jan Buriánek.

Třída: B4.I, třídní učitelka: Ing. Lenka Hellová

Pavel Anderle, Jan Burda, Miroslav Cuhra, Julie Cuhrová, Lukáš Čapek, Matěj Dubenský, Václav Frček, Kristýna Gondeková, Vlastimil Hanzal, Michal Harbáček, Miroslav Harvalík, Michal Hosnedl, Martin Huťťan, Jakub Jeřábek, Vojtěch Kinkor, Patrik Kovář, Jakub Kříha, Daniel Maňhal, Lucie Mikešová, Martin Motejzík, Jiří Mráz, Radka Novotná, Filip Novotný, Robert Princ, Marek Schmidt, Tomáš Slaba, Radek Sláma, Roman Svoboda, Veronika Šlapáková, Prokop Vaněk, Adam Vlášek, Tomáš Votava, Lucie Nachtigalová.

Třída: C4.S, třídní učitelka: Mgr. Lenka Čížková

Vít Boška, Petr Čejka, Lukáš Jindra, Jakub Jůzek, Marek Kloud, Jan Koloušek, Vít Krejčí, Petr Lazor, Martin Mužík, Adam Pavlát, Vojtěch Pehel, Milan Pichlík, Martin Procházka, Michal Ryneš, Vojtěch Řehořík, David Sobotka, Filip Trča, Zdeněk Vajshár, Tomáš Vejda, Jan Veselý, Robert Zelenka, Michal Kolář, Jan Pašek, Michal Švehla.

Třída: D4.S, třídní učitel: Ing. Vlastimír Dubovský

Martin Bláha, Daniel Dubravec, Ladislav Dušejovský, Jan Holba, Jakub Hudeček, Josef Juriga, Vojtěch Klíma, Ondřej Kohout, Jakub Kovanda, Milan Kuda, Michal Lipanský, Václav Pankratz, Adam Řeřábek, Josef Sedlák, Jan Šnelcer, Michal Štrobl, Petr Topinka, Lukáš Turek, Miroslav Vovesný, Dominik Zayml, Jan Novotný.

Seznamy absolventů VOŠ

1999 Berenda, Bumba, Jauker, Kohout, Kubát, Matta, Strašík, Šimsa, Široký, Vojta

2000 Bartoš, Dostál, Flaška, Fošum, Havlíček, Hlinovský, Hruška, Kahounová, Kolář, Krejčí, Lorenčičová, Martíšek, Mikulčák, Okosy, Rampich, Schweizerová, Soukup, Vaněk, Vilček

2001 Bernhardová, Brácha, Břicháček, Čadek Ladislav, Čadek Vojtěch, Čapek, Dostálová, Houdek, Kaštovský, Kolena, Kolín, Kolinger, Levora, Navrátil, Mojžiška, Pichlík, Pilátová, Plemeník, Setikovský, Sládek, Šmíd, Tetour, Vladyka, Zobal, Žilka

2002 Altschmied, Čápová, Fiala, Leitgeb, Matoušek, Medlín, Milner, Peca, Pitálek, Procházka, Vejr, Žižková

2004 Červenka, Hakr, Houzim, Chylík, Kadlec, Kasal, Kvíčala, Mistoler, Nováček, Prokopius, Slezáček, Tománek, Tůma, Tvrdek, Veselý, Zeman

2005 Beran, Blahoušková, Boris, Cais, Červený, Dvořák, Gewissler, Ehmig, Houžvička, Hudcová, Jaroš, Kabát, Keřlík, Kopunec, Krhánek, Kříž, Marx, Míka, Petrášek, Pošmourný, Roudnický, Schánilec, Sládek, Síka, Šimek, Štork, Studenovský, Trajer, Volf, Zelenková

2006 Andraško, Barda, Černý, Janů, Janoušek, Klusoň, Kofroň, Kotrba, Kovář, Kraml, Marek, Mašek, Miklošková, Nový, Novák, Oudes, Pazdera, Píbr, Příbramský, Smetana, Syrný, Šnajdrová, Štěpán, Tuháček, Turková, Václavík, Vokurka, Vostál, Zděnovec, ...

2007 Čanda, Čunát, Doležal, Douša, Fričková, Funda, Hodina, Interholz, Kunt, Kuthan, Martínek, Novotný, Pejša, Pelech, Sejk, Smil, Sýkora, Švehla, Venclík, Vrchlavská

2008 Blaho, Brettl, Hvězda, Jícha, Měřička, Michálek, Nešický, Pavlásek, Petrák, Pleskač, Vlk

2009 Alexander, Bambas, Braun, Fritz, Hašek, Choulík, Kadlec, Kaňka, Ketzer, Koutník, Krýda, Křemen, Kvěch, Lenc, Panec, Procházka, Tůma, Zeman

2010 Cirkl Tomáš, Čermák Jan, Froněk Tomáš, Frýdl Zbyněk, Hrádek Petr, Hrachovec David, Klimeš František, Kotalík Jan, Křepinský Miroslav, Langr Radek, Macháček Jan, Novák Michal, Poucha Josef, Šoul Vladimír, Toman Lukáš


--Roman Svoboda 23. 2. 2011
--JA 22. 2. 2011

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Rychlá navigace
NEJ aktivity
Utility
Nástroje
Tisk/export