AplTVY2
(Rozdíly mezi verzemi)
Řádka 1: | Řádka 1: | ||
Prosím o přihlášení a editování [http://wiki.sps-pi.com/wiki/Projekty projektů] na kterých pracujete:<br/> | Prosím o přihlášení a editování [http://wiki.sps-pi.com/wiki/Projekty projektů] na kterých pracujete:<br/> | ||
− | == | + | ==AplTVY2== |
− | + | ||
+ | ==Témata na cvičení== | ||
*Propagace školy na DOD, burzách škol, Vzdělání a řemeslo apod. na prezentačním PC | *Propagace školy na DOD, burzách škol, Vzdělání a řemeslo apod. na prezentačním PC | ||
*Vývoj mikroprocesorových aplikací - zpracování podkladů | *Vývoj mikroprocesorových aplikací - zpracování podkladů | ||
Řádka 23: | Řádka 24: | ||
− | + | ==Seznam žáků B3 studijní ročník 2009-10:== | |
PSS:<br/> | PSS:<br/> | ||
− | [[Buchtela Vratislav]] | + | *[[Buchtela Vratislav]] |
− | Cigler Tomáš | + | *Cigler Tomáš |
− | Erhart Josef | + | *Erhart Josef |
− | Frčka Pavel | + | *Frčka Pavel |
− | Griesl Michal | + | *Griesl Michal |
− | Háva Jakub | + | *Háva Jakub |
− | Hospaska Martin | + | *Hospaska Martin |
− | Hýbek Jiří | + | *Hýbek Jiří |
− | Kaše Stanislav | + | *Kaše Stanislav |
− | Komrska Roman | + | *Komrska Roman |
− | Opekar Tomaš | + | *Opekar Tomaš |
− | Rohlíček Zdeněk | + | *Rohlíček Zdeněk |
− | Růžička Jaroslav | + | *Růžička Jaroslav |
− | Suchan Martin | + | *Suchan Martin |
− | Šenkýř David | + | *Šenkýř David |
− | Topka Tomáš | + | *Topka Tomáš |
− | Valenta Jakub | + | *Valenta Jakub |
− | API<br/> | + | API:<br/> |
− | Bakalová Jana | + | *Bakalová Jana |
− | Caltová Beatrice | + | *Caltová Beatrice |
− | Doda Arber | + | *Doda Arber |
− | Horažďovský Michal | + | *Horažďovský Michal |
− | Hořejš Martin | + | *Hořejš Martin |
− | Hrdličková Petra | + | *Hrdličková Petra |
− | Jirsa Jakub | + | *Jirsa Jakub |
− | Kazák Josef | + | *Kazák Josef |
− | Krejčová Martina | + | *Krejčová Martina |
− | Němeček Josef | + | *Němeček Josef |
− | Nováková Barbora | + | *Nováková Barbora |
− | Ranglová Hana | + | *Ranglová Hana |
− | Richter Hynek | + | *Richter Hynek |
− | Samcová Kateřina | + | *Samcová Kateřina |
− | Švec František | + | *Švec František |
− | Tomšovic Michal | + | *Tomšovic Michal |
P.S. nápověda k editaci stránek [http://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1pov%C4%9Bda:Jak_editovat_str%C3%A1nku Jak editovat stránku] | P.S. nápověda k editaci stránek [http://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1pov%C4%9Bda:Jak_editovat_str%C3%A1nku Jak editovat stránku] |
Verze z 23. 1. 2010, 21:59
Prosím o přihlášení a editování projektů na kterých pracujete:
AplTVY2
Témata na cvičení
- Propagace školy na DOD, burzách škol, Vzdělání a řemeslo apod. na prezentačním PC
- Vývoj mikroprocesorových aplikací - zpracování podkladů
- Vývoj aplikace s robotem (či realizace nového)
- NXT (NXT-G, BricxCC, Robot C)
- BOB
- s robotickou rukou L601 ROR
- robotem Ju-Ju
- Účast či příprava soutěží Robiáda RoboLab WebDesign
- Tvorba webových formulářů pro technické soutěže,
- Instalace CMS (Drupal, Joomla........)
- Zpracování technické dokumentace - výkresy, schémata, návrhy technického vybavení z učebny D10
- Konfigurace síťových prvků
- Vedení skladové eveidence v ABRAG2
- Absolvování kurzu CCNA Discovery - CISCO akademie
- Vedení technického kroužku
- Administrátor: MediaWiki Moodle Metaschool dikuzního fóra phpBB nově vytvořených www stránek školy ze soutěže Webdesign
- Výroba školního časopisu v profi SW
- Výběr témat na SOČ a DMP
Seznam žáků B3 studijní ročník 2009-10:
PSS:
- Buchtela Vratislav
- Cigler Tomáš
- Erhart Josef
- Frčka Pavel
- Griesl Michal
- Háva Jakub
- Hospaska Martin
- Hýbek Jiří
- Kaše Stanislav
- Komrska Roman
- Opekar Tomaš
- Rohlíček Zdeněk
- Růžička Jaroslav
- Suchan Martin
- Šenkýř David
- Topka Tomáš
- Valenta Jakub
API:
- Bakalová Jana
- Caltová Beatrice
- Doda Arber
- Horažďovský Michal
- Hořejš Martin
- Hrdličková Petra
- Jirsa Jakub
- Kazák Josef
- Krejčová Martina
- Němeček Josef
- Nováková Barbora
- Ranglová Hana
- Richter Hynek
- Samcová Kateřina
- Švec František
- Tomšovic Michal
P.S. nápověda k editaci stránek Jak editovat stránku