OP VK KA 4 - Spolupráce se základními školami

Z MediaWiki SPŠ a VOŠ Písek
Přejít na: navigace, hledání
Informační plakát

Milí žáci, rodiče a všichni příznivci techniky,

v rámci nového projektu OP VK - Inovace výuky v Písku a okolí, který bude probíhat po dobu téměř tří let ve formě tří samostatných bloků ve spolupráci se ZŠ E. Beneše Písek, ZŠ Šobrova Písek, ZŠ Tylova Písek a ZŠ Záhoří, vám chceme přiblížit konkrétní technické oblasti, které jsou základem studia oboru Elektrotechnika a Informační technologie na naší SPŠ a VOŠ Písek.

Prostřednictvím zkušených a sympatických kolegů vám nabízíme možnost proniknout nejen do oblasti elektrotechniky, výpočetní techniky, multimédií, dílenské praxe, automatizace, ale i středoškolské matematiky a chemie. Abyste alespoň trochu poznali každodenní život v naší škole a vyzkoušeli technické vybavení, setkáme se v našich odborných učebnách v měsíci říjnu a prosinci 2012, kdy budete mít možnost při workshopech prakticky zrealizovat zadaný úkol. Jsou pro vás vytvořeny nové výukové materiály i pracovní listy, všichni mezi sebou budete moci komunikovat prostřednictvím e-learningového portálu Média Wiki.

Začátkem ledna 2013 bychom společně absolvovali exkurzi do některé z našich partnerských firem, abyste měli alespoň částečně představu o tom, jak spolu skutečně souvisí teorie a praxe. Věřím, že se správně rozhodnete a se svými spolužáky se do našeho projektu zapojíte.

Moje kolegyně a kolegové pro vás připravili osobní pozvání, a proto čtěte dál.

Na setkání s vámi se těší:

Mgr. Ludmila Klavíková, učitelka všeobecných předmětů SPŠ a VOŠ Písek a manažerka klíčové aktivity č. 4 - Spolupráce se ZŠ v projektu OP VK Inovace výuky v Písku a okolí.


Pozvání na jednotlivé moduly

Stránky modulů

Termíny

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Rychlá navigace
NEJ aktivity
Nejlepší předměty
Nejlepší MCU
SW-HW
Ostatní
Utility
Nástroje
Tisk/export