SOČ 2011
Řádka 232: | Řádka 232: | ||
Soubor:2011_05_04_SOC_KK_16.jpg | Soubor:2011_05_04_SOC_KK_16.jpg | ||
Soubor:2011_05_04_SOC_KK_17.jpg | Soubor:2011_05_04_SOC_KK_17.jpg | ||
+ | </gallery> | ||
+ | |||
+ | ==Fotogalerie z celostátního kola 11.6.2011== | ||
+ | |||
+ | <gallery> | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_01.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_02.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_03.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_04.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_05.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_06.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_07.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_08.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_09.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_10.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_11.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_12.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_13.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_14.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_15.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_16.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_17.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_18.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_19.jpg | ||
+ | Soubor:2011_06_11_SOC_CK_20.jpg | ||
</gallery> | </gallery> |
Verze z 11. 6. 2011, 20:18
Soutěžní práce: | ||||||||||||
10. Elektrotechnika: Učební pomůcky:
18. Informatika:
|
Doprovodný program: | ||||||||||||||||||||||||||||||
Výstavní práce:
|
- Krajské kolo SOČ proběhlo 4. května 2011
- Školní kolo SOČ proběhlo 13. dubna 2011
Ve středu 4.5.2011 se v Českých Budějovicích konalo krajské kolo SOČ (středoškolské odborné činnosti). Poroty školního kola vybraly k reprezentaci 9 prací a 8 z nich se umístilo na 1. až 3. místě. Zde jsou výsledky:
Sekce 8. Ochrana a tvorba životního prostředí
2. místo Svoboda Roman (B3.I) s prací: Obnovitelné zdroje energie pro energeticky aktivní dům
Sekce: 10. elektrotechnika, elektronika a telekomunikace
1.místo Růžička Jaroslav (B4.I) s robotem RC-DC. Tato práce postupuje do celostátního kola
2. místo Zeman Matěj (D2.S) – Digitální odpalovací pult s LCD a digitální odpalovací pult řízený počítačem
3. místo Skřivan Vojtěch (A4.S) – Návrh elektronického protipožárního systému SecuriFire nové generace
Sekce: 12. tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie
3.místo Babický Karel (C4.S) - AVR Testboard
3.místo Kotalík Tomáš (C4.S) – Praktické ověření manuálu s úkoly pro robota NXT
Sekce: 18. informatika
2. místo Burger Josef (A4.S) MyCMS – jednoduchý redakční systém
3. místo Háva Jakub (B4.I) Zámek na čipovou kartu RFID
BLAHOPŘEJEME
Fotogalerie šk. kolo
Zbytek foto ze školního kola: zde: